wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Utrudnienia w ruchu podczas wyścigu „Solidarności”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W najbliższy czwartek – 5 lipca, na drogach Jasła i powiatu jasielskiego pojawią się kolarze biorący udział w 29 Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków. W związku z tym na trasie wyścigu kierowcy mogą napotkać na utrudnienia w ruchu drogowym.

W celu zapewnienia bezkolizyjnego przejazdu peletonu, policjanci będą porządkować ruch pieszy i kołowy, zamkną również ruch poprzeczny i podłużny w stronę kolumny kolarskiej, będą kierować samochody na objazdy.

Impreza rozpocznie się od Mini Wyścigu „Solidarności”, w którym wezmą udział dzieci. Na czas przejazdu najmłodszych kolarzy od godziny 11, zamknięte dla ruchu zostaną:

  • ul. Rynek
  • ul. Gołębia
  • ul. Wałowa
  • ul. Modrzejewskiego
  • ul. Kazimierza Wielkiego

Natomiast start kolarzy, zawodowców biorących udział w 29 Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków przewidywany jest na godz. 13.15. Wówczas zawodnicy wykonają trzy okrążenia ulicami: Rynek – Farna – Piotra Skargi – Kasprowicza – Jana Pawła II – Floriańska – Rejtana – Kościuszki – Rynek. Po trzecim okrążeniu peleton przejedzie: ul. Kazimierza Wielkiego – ul. Lwowską – ul. Bieszczaszką – drogą W-988 m. Warzyce – Bierówka po czym około godz. 13.40 opuści teren naszego powiatu.

Zamknięcie ruchu na wymienionych ulicach nastąpi około 50 minut przed planowanym przejazdem kolarzy i będzie trwało do czasu przejazdu samochodu z napisem „KONIEC WYŚCIGU”.

W związku z organizacją wyściugu kolarskiego przewidywane są następujące utrudnienia w ruchu drogowym:

• od godz. 7.00 do 14.00 – ulica Kościuszki (od skrzyżowania z ul. Plac Żwirki – objazd), Rynek, K. Wielkiego (od skrzyżowania z ul. Szajnochy – objazd), ul. Rynek (od skrzyżowania z ul. Floriańską); ul. P. Skargi (od skrzyżowania z ul. Basztową), Gołębia (od skrzyżowania z ul. Wałową i Kilińskiego)
• od godz. 10.30 – 12.00 – ul. Modrzejewskiego (od skrzyżowania z ul. K. Wielkiego do skrzyżowania z ul Wałową), ul. Wałowa (od skrzyżowania z ul. Modrzejewskiego do skrzyżowania z ul. Gołębią).
• od godz. 7.00 do 14.00 – wyłączenie części parking ul. Farna – P. Skargi

Aby wyścig przebiegł bez przykrych zdarzeń drogowych, zarówno do kierowców jak i osób zgromadzonych na trasie przejazdu peletonu, apelujemy o cierpliwość, wyrozumiałość, ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

KPP Jasło

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły