wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 28 w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Rozpoczęły się prace związane z remontem wiaduktu nad linią kolejową w Jaśle. Od 8 sierpnia do 31 października br. odcinek drogi krajowej nr 28 został zamknięty dla ruchu. Apelujemy o korzystanie z wyznaczonego objazdu.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad – Oddział Rzeszów, celem jak najszybszej i bezpiecznej realizacji remontu wiaduktu nad linią kolejową niezelektryfikowaną, na czas prowadzenia robót, odcinek drogi krajowej nr 28 od skrzyżowania ulic 3 Maja i Metzgera do skrzyżowania z ulicą Kolejową został zamknięty dla ruchu kołowego. Dla pojazdów wyznaczono objazd drogą wojewódzką nr 992 (ul. Wojska Polskiego) oraz drogą powiatową nr 2512R. 

Wyjątek stanowią, autobusy, pojazdy służb ratunkowych, policji, straży miejskiej i taksówek, a od strony południowej również pojazdy dojeżdżające do posesji zlokalizowanych przy ul. 3 Maja nr 44-62. Ruch pojazdów uprawnionych do poruszania się zamkniętym odcinkiem będzie odbywać się wahadłowo na jezdni zwężonej do jednego pasa ruchu i sterowany będzie sygnalizacją świetlną. Na zwężonym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. Piesi poruszający się chodnikiem, który w danym etapie zostanie odcinkowo zamknięty, zostaną przekierowani na chodnik znajdujący się po drugiej stronie drogi. 

W celu uniknięcia utrudnień zachęcamy do korzystania z wyznaczonego objazdu, stosowanie się do oznakowania poziomego i pionowego.  

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły