wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Utalentowana jaślanka zdobywa I miejsce w Jarosławiu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasło pełne jest młodych talentów! Reprezentująca Jasielski Dom Kultury Karolina Polak z piosenką „Modlitwa do Bogarodzicy” zdobyła I miejsce w Jarosławiu.

Karolina Polak z Jasła Jarosławski Ośrodek Kultury po raz ósmy zorganizował konkurs „Wiersze, proza i piosenki o Powstaniu Warszawskim”. Konkurs adresowany był dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz dla dorosłych i odbył się 1 października 2021 r.

W tym roku Karolina Polak zdobyła także I nagrodę w swojej kategorii wiekowej (13-14 lat) podczas International Online Festival-Contest “Future Stars” we Włoszech.

W kategorii piosenki JDK reprezentowała Karolina Polak z piosenką „Modlitwa do Bogarodzicy” do słów K.K. Baczyńskiego, z muzyką Ewy Grzebień. Wokalistka bardzo dojrzale zinterpretowała tekst poety, który zginął podczas Powstania Warszawskiego. W kategorii szkół średnich i dorosłych Karolina zajęła I miejsce. Przypomnijmy, że ten rok jest ogłoszony rokiem K.K. Baczyńskiego, a udział w konkursie był kolejną okazją, by przypomnieć tego znakomitego poetę.

ŹródłoJDK
- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
illllka
4 października, 2021 22:54

Kolejna wychowanka Ewy Grzebień???comment image

- Reklama -

Ostatnie artykuły