wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Usłysz przerażający „Krzyk księżyca” – debiutancka powieść Oliwii Stój z Jasła

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Odkryj mroczną, pełną przygód powieść młodzieżową Krzyk księżyca. Część I: Wskrzeszenie. Debiutancka książka młodej autorki z Jasła została wydana nakładem wydawnictwa Novae Res i trafiła już do sprzedaży.

Rozpoczęcie nauki w nowej szkole w Hiszpanii miało być dla Charlotte testem jej dojrzałości. Dziewczyna nie spodziewała się jednak, że internat, w którym zamieszka, kryje w sobie tyle tajemnic… i niebezpieczeństw.

Po ataku wilkołaka przemieniona nastolatka musi dołączyć do stada rządzonego przez bezwzględnego samca alfa. Wkrótce otrzymuje od niego swoje pierwsze zadanie – pod groźbą śmierci ma zdobyć artefakty niezbędne do magicznego rytuału wskrzeszenia potężnej siły. Misja wydaje się niemal niewykonalna, ale Charlotte nie jest sama. Pomagają jej oddani przyjaciele, którzy razem z nią odkrywają świat pełen magii, intryg i zagadek, gdzie czas rządzi się swoimi prawami.

Dziewczyna poczuła strach, kiedy po raz kolejny usłyszała swoje imię, tym razem w dziwny sposób wysyczane. Jakby wymawiał je ktoś nie z tego świata.

Fragment książki

Charlotte zaczyna odkrywać tajemnice i intrygi, ale świat do którego trafia, okazuje się zupełnie inny niż myślała. Jak poradzi sobie w nowej rzeczywistości? 

Przygotuj się na chwilę grozy i niesamowite emocje. A to dopiero pierwsza część tej historii! 

Książka jest dostępna na stronie: https://bit.ly/empik_wskrzeszeniekrzykksiezycatom1

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
gru
4 sierpnia, 2021 12:56

Wskrzeszenie to Zmartwychwstanie.
Jesteście sataniści. Wyłączyć ten portal

- Reklama -

Ostatnie artykuły