wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Urząd Miasta w Jaśle ogłasza konkurs na kierownika GEN-u

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Urząd Miasta w Jaśle ogłasza konkurs na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze –  kierownika wydziału Generator Nauki GEN. Generator Nauki GEN nauki to nowy wydział Urzędu Miasta w Jaśle, który znajduje się w dawnym budynku Szkoły Podstawowej nr 2, przy ul. Bednarskiej 2. 

Gen to nowoczesne i innowacyjne miejsce, które swoimi działaniami uzupełnia i rozwija ofertę edukacyjną i kulturalną nie tylko miasta, ale również regionu. W Generatorze znajduje się m.in.: strefa ekspozycyjna (62 eksponaty związane m.in. z matematyką, biologią i chemią), strefa kreatywności (dla najmłodszych), mediateka, coworking czy Pracownia Aktywności Społecznych (PAS), czyli miejsce gdzie mogą spotykać się mieszkańcy, stowarzyszenia, fundacje i organizacje pozarządowe.

Więcej o GENie na stronie: www.genjaslo.pl

Szczegółowe informacje oraz wymagania dotyczące kandydatów na to stanowisko znajdują się pod adresem: https://um_jaslo.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/ogloszenie-o-naborze-kierownik-wydzialu-generator-nauki-gen-w-urzedzie-miasta-w-jasle.html

Oferty należy składać do 18 listopada br.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły