wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Tymczasowy areszt za kradzieże alkoholu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że 19-letni mężczyzna jest odpowiedzialny za kradzieże alkoholu w sklepach na terenie powiatu jasielskiego. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Przyznał, że swoją przestępczą „działalność” prowadził także na terenie innych województw. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Pierwsze zgłoszenie kradzieży, jasielscy policjanci otrzymali pod koniec marca. Wtedy w sklepach na terenie Jasła i Kołaczyc ktoś ukradł drogie alkohole. Po kilku dniach, ponownie przyjęto zgłoszenia, które również dotyczyły kradzieży drogich alkoholi, w sklepach na terenie Jasła.

Na efekty działań policjantów nie trzeba było długo czekać. Już kilka dni po ostatniej kradzieży wytypowali sprawcę, który został zatrzymany w Tarnowie. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży. Przyznał się i złożył wyjaśnienia.

Podczas przesłuchania wyjaśnił, że sprzedaż kradzionych alkoholi, była jego stałym źródłem utrzymania. Dodatkowo przyznał się również do kradzieży alkoholu w sklepach na terenie kilku innych województw.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jaśle, sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Źródło: KPP Jasło

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły