wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościTurniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia

Turniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia

W dniu 07.10.2019 r. z inicjatywy Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło rozegrano turniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia.

Turniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia

Do rywalizacji stanęły drużyny Akademii Piłkarskiej Jasło, Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,6” Jasło oraz drużyna Trampkarzy Młodszych JKS 1910 Czarni Jasło. Młodzi piłkarze zaprezentowali bardzo duże umiejętności piłkarskie i mimo zimnego popołudnia zadbali o to, by zgromadzeni na stadionie kibice mogli podziwiać młodzieżową piłkę nożną na wysokim poziomie. 

Bardzo miło było nam gościć na naszym stadionie młodych piłkarzy jasielskich szkółek piłkarskich, tym bardziej, że w gorącym okresie ligowym znaleźli czas na wspólną rywalizację sportową.

W tym dniu wyniki i strzelone bramki nie były najważniejsze, ważniejszą sprawą było to, że na murawie przy Śniadeckich rządziła młodzież, która w przyszłości może znaczyć o sile JKS Czarni 1910 Jasło! 

Na zakończenie turnieju z rąk Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody w postaci piłek. 

Serdecznie dziękujemy Młodym Piłkarzom, Prezesom Szkółek, Trenerom za udział w turnieju oraz Zarządowi Powiatu Jasielskiego na czele ze Starostą Jasielskim za sfinansowanie nagród dla uczestników turnieju.

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły