21.8 C
Jasło
9 sierpnia 2020, niedziela
Strona główna Aktualności Turniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia

Turniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia

W dniu 07.10.2019 r. z inicjatywy Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni 1910 Jasło rozegrano turniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia.

Turniej piłkarski o puchar Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia

Do rywalizacji stanęły drużyny Akademii Piłkarskiej Jasło, Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,6” Jasło oraz drużyna Trampkarzy Młodszych JKS 1910 Czarni Jasło. Młodzi piłkarze zaprezentowali bardzo duże umiejętności piłkarskie i mimo zimnego popołudnia zadbali o to, by zgromadzeni na stadionie kibice mogli podziwiać młodzieżową piłkę nożną na wysokim poziomie. 

Bardzo miło było nam gościć na naszym stadionie młodych piłkarzy jasielskich szkółek piłkarskich, tym bardziej, że w gorącym okresie ligowym znaleźli czas na wspólną rywalizację sportową.

W tym dniu wyniki i strzelone bramki nie były najważniejsze, ważniejszą sprawą było to, że na murawie przy Śniadeckich rządziła młodzież, która w przyszłości może znaczyć o sile JKS Czarni 1910 Jasło! 

Na zakończenie turnieju z rąk Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody w postaci piłek. 

Serdecznie dziękujemy Młodym Piłkarzom, Prezesom Szkółek, Trenerom za udział w turnieju oraz Zarządowi Powiatu Jasielskiego na czele ze Starostą Jasielskim za sfinansowanie nagród dla uczestników turnieju.

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najnowsze artykuły

COVID-19 w Klasztorze Franciszkanów w Jaśle

Jak możemy przeczytać na stronie franciszkaniejaslo.pl w związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny osób, które miały z nim styczność posługa...

Najlepsze danie na Świecie! Poznaj historię pizzy

Pomimo tego, że pizza została zaliczona do popularnej kuchni nazwanej fast foodem i tak kochają ją miliardy ludzi na całym świecie. Ten...

Konferencja prasowa na temat DK-73 Pilzno-Jasło

Dojazd drogą krajową nr 73 z Pilzna do Jasła poprawi się do roku 2027. Obecnie trwają przygotowania do realizacji tej inwestycji. O...

W centrum miasta zapadł się kanał. Droga została zablokowana

W pobliżu skrzyżowania ul. Floriańskiej z ul. Kadyiego w Jaśle zapadł się biegnący pod powierzchnią drogi kanał. Droga została zablokowana i przez...