wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Trwa ekspertyza budowlana uszkodzonego bloku przy ul. Metzgera w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

O losie uszkodzonego bloku przy ul. Metzgera w Jaśle zadecyduje ekspertyza budowlana. Czy mieszkańcy będą mogli powrócić do swoich mieszkań?

Obecnie trwa ekspertyza, na podstawie której Państwowa Inspekcja Nadzoru Budowlanego podejmie decyzję w sprawie ewentualnego powrotu mieszkańców do swoich mieszkań. Decyzja w tej sprawie powinna zostać podjęta najpóźniej do końca bieżącego tygodnia.

W tym czasie mieszkańcy bloku, po okazaniu dowodu osobistego, mogą wejść do swoich mieszkań, pod nadzorem policji, by zabrać niezbędne rzeczy osobiste. Jest to możliwe w dniach od 18 do 22 października w godz. 8 – 18.

Więcej informacji mieszkańcy budynku przy ul. Metzgera 10 lub ich najbliższe osoby, mogą uzyskać w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle pod numerem telefonu 13 448 63 48.

Jednocześnie, w związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami, przekazujemy, że Urząd Miasta w Jaśle nie był i nie jest inwestorem prowadzącym remont lokalu w budynku przy ul. Metzgera 10. Miasto Jasło nie jest właścicielem tego lokalu i nie wydawało żadnych decyzji związanych z prowadzonymi tam robotami.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły