wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Tłumy zwolenników przywitały Andrzeja Dudę w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Ostatni dzień kampanii wyborczej Prezydent Andrzej Duda przeznaczył dla Podkarpacia. Nie ma się co dziwić skoro w województwie podkarpackim w I turze wyborów prezydenckich poparło go 60,69% głosujących, a w samym powiecie jasielskim aż 66,07%. Na kampanijnym szlaku Prezydenta znalazły się kolejno Jasło, Jasienica Rosielna, Dębica oraz Rzeszów.

Już od godziny 8:00 oczekiwał na prezydenta tłum mieszkańców Jasła i okolic zebrany na parkingu przy Starostwie Powiatowym. W uroczystym powitaniu Prezydenta, przy dźwiękach kapeli ludowej, wzięli udział politycy i przedstawiciele władzy samorządowej – m.in. europoseł Bogdan Rzońca, senator Alicja Zając, posłanka Maria Kurowska, starosta Adam Pawluś, burmistrz Ryszard Pabian.

Gdy tylko Prezydent wyszedł z DudaBusa, otoczył go tłum sympatyków, który towarzyszył mu krok w krok aż do końca wizyty. Każdy chciał uścisnąć dłoń Prezydenta i zrobić sobie z nim zdjęcie. A było ku temu sporo okazji, gdyż Prezydent przeszedł powoli od parkingu do zielonego rynku, poświęcając dużo czasu dla swoich wyborców – ściskał wyciągnięte dłonie, rozdawał autografy, pozował do zdjęć. Na zielonym rynku odbyło się krótkie wystąpienie Prezydenta.

Chcę, żeby polska rodzina zmierzała do poziomu zamożności takiego jaki jest na zachodzie Europy, bo to jest bardzo ważne. Dopiero wtedy przede wszystkim młodzi przestaną z naszego kraju wyjeżdżać, kiedy szanse dla nich będą takie same jak na Zachodzie. To jest moje wielkie dążenie, ja to właśnie chcę osiągnąć. Potrzebuję do tego jeszcze tych pięciu lat. Dlatego przyjechałem tutaj na Podkarpacie, przyjechałem tutaj do Jasła  prosić Państwa o wsparcie, żebyście poszli do wyborów w niedzielę, żebyście swoich sąsiadów namówili, rodziny, przyjaciół, żebyście wzięli samochody, podwieźli tych co mają problem z chodzeniem, namówili tych co się zastanawiają czy iść.

Prezydent Andrzej Duda poradził też, aby każdego  niezdecydowanego, wahającego się wyborcę, poprosić tylko o jedno:

Weź sobie porównaj jak ci się żyło przed 2015 rokiem, a jak ci się żyje od 2015 roku, odkąd Duda został Prezydentem, do teraz. Porównaj sobie, idź na wybory i oddaj głos.

Po zakończonym wystąpieniu, przy dźwiękach Mazurka Dąbrowskiego odśpiewanego przez tłum, przy akompaniamencie kapeli ludowej, Prezydent Andrzej Duda udał się do DudaBusa i ruszył w dalszą drogę.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wizyty Prezydenta Andrzeja Dudy w Jaśle.

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Halina
15 lipca, 2020 13:55

Brawa dla Jasła!

Kama
15 lipca, 2020 14:18
Odpowiedź na  Halina

Nigdy tylu ludzi na zielonym rynku nie widziałam! Nie było jeszcze tak otwartego na ludzi prezydenta😍

kulawy
15 lipca, 2020 14:24

Nie ma się z czego cieszyć POPiS wygrał.

- Reklama -

Ostatnie artykuły