wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Telewizja Obiektyw wyróżniona przez jury XVIII edycji Festiwalu Filmów Optymistycznych PIKE HAPPY END

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Telewizja Obiektyw została wyróżniona przez jury XVIII edycji Festiwalu Filmów Optymistycznych PIKE HAPPY END, który  16 października odbył się w Rzeszowie. Doceniony obraz to  dokument ” Wykuci w ogniu” pokazujący zanikający zawód jakim jest kowalstwo artystyczne.

Festiwal Filmów Optymistycznych PIKE HAPPY END organizowany jest od 18- lat. Prezentowane są na nim filmy fabularne oraz dokumentalne. Co je łączy? Muszą być optymistyczne.

Produkcja Telewizji Obiektyw nagrodzona w konkursie "To nas dotyczy"
TV Obiektyw

Złote Ryby na XVIII Festiwalu Happy End to już kolejna nagroda  dla filmu „Wykuci w ogniu”. Początkiem października br. w Konkursie Programów Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy” film otrzymał główną nagrodę – Kryształowy Ekran w kategorii „Zwyczajni niezwyczajni”.

Reżyserem i producentem filmu jest Bogdan Miszczak, zdjęcia Damian Zając, współpraca Mateusz Krawczyk, montaż Krzysztof Żurad.  Głównym sponsorem festiwalu jest Polska Izba Komunikacji Elektronicznej w Warszawie.

Złota Rybę w kategorii „Najlepszy profesjonalny film dokumentalny” oraz GRAND PRIX zdobył film w reżyserii Renaty Kijowskiej ” Na górze tyrryry” .

Ze względów bezpieczeństwa jury oglądało i oceniało filmy online.

ŹródłoTV Obiektyw
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły