wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Szkło dekoracyjne i stołowe – idealne na prezent

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Prezenty kupujemy przez cały rok. Świętujemy urodziny, przeprowadzki do nowego domu, śluby, ukończenie szkoły. Każda okazja jest dobra, aby pokazać komuś bliskiemu, że nam na nim zależy, że znamy jego gust i wiemy, co sprawi mu przyjemność.

Prezent w postaci szklanego naczynia może mieć wyjątkowy charakter, jeśli starannie dobierzemy rodzaj i wzór. Zarówno szkło dekoracyjne, jak i stołowe będzie wspaniałym podarunkiem, jeśli kupimy je z myślą o osobie, która ma być obdarowana.

Wazon, pojemnik na tealighty, osłonki na doniczki

Naczynia dekoracyjne kupujemy, jeśli wiemy cokolwiek o mieszkaniu lub guście osoby, dla której to mam być prezent. Wazon szklany z jednej strony może stanowić ozdobę sam w sobie, z drugiej – jest naczyniem na bukiet kwiatów. Niewypałem będzie chyba tylko wtedy, kiedy okaże się, że ktoś, komu go kupimy ma już kilka podobnych wazonów. Kłopotliwą sytuację obracamy wtedy w żart i cieszymy się, że trafiliśmy z dodaniem nowego członka do wazonowej drużyny. Jeśli wybieramy pojemniki na tealighty lub osłonki na doniczki, warto kupić chociaż po dwie sztuki, bo wtedy wyglądają dobrze i łatwo tworzą kompozycję dekoracyjną. Można śmiało kupić coś w kolorze kontrastowym do tego, co nasz jubilat ma w domu. Często okazuje się, że jest to korzystna zmiana.

Dzbanki i karafki do napojów

Naczynia do podawania napojów, jak karafki i dzbanki, to dobry pomysł na prezent dla osób, które właśnie urządzają się w nowym miejscu. Nie jest to bowiem coś, co osoba w trakcie zmiany życiowej kupuje w pierwszej kolejności. Jest więc prawdopodobieństwo, że zrobimy takim dzbankiem lub karafką dużą przyjemność. Dzbanek do wody albo karafka do lemoniady lub do nalewki wyglądają na stole o wiele lepiej niż butelki plastikowe. Można w nich podać większą ilość napoju i nie wstawać co chwilę, aby uzupełnić szklanki gości. Taki prezent docenią gospodarze, którzy często zapraszają kogoś do siebie i którym zależy na eleganckim nakryciu stołu. Warto zwrócić uwagę na to, aby ucho dzbanka było wygodne, zwłaszcza jeśli wybieramy duże naczynie.

Naczynia do serwowania deserów

Piękny talerz do serowania ciasta lub owoców podkreśla wyjątkowość deseru i sprawia, że nawet zwykły sernik własnej roboty wygląda znakomicie. Szklane talerze idealnie pasują do podawania słodkości. Najczęściej kupujemy je w prezencie dla kobiet, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestawem talerzy do ciasta obdarować mężczyznę, który właśnie kompletuje wyposażenie jadalni. Wybór wzorów i kolorów w ofertach producentów i sklepów jest tak duży, że znajdziemy na pewno coś odpowiedniego. Szklane talerze do podawania deserów są zawsze na czasie, dlatego będzie to zwykle trafiony prezent.

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły