wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Systemy oświetlenia LED Skydance

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jeśli stoisz przed wyborem oświetlenia do swojego domu, mieszkania czy biura, na pewno zależy Ci na tym, żeby było energooszczędne. Zwłaszcza w czasach, kiedy ceny energii tak szybko idą w górę. Najlepszym rozwiązaniem będą dla Ciebie systemy oświetlenia LED Skydance.

Chcąc komfortowo czuć się w swojej przestrzeni, warto stawiać na żarówki, którym można regulować natężenie. Ciekawym rozwiązaniem jest też możliwość zmieniania temperatury barwowej. To wszystko zapewniają właśnie systemy od Skydance.

Dopasuj oświetlenie do swoich potrzeb

Każdy preferuje nieco inne oświetlenie. Jedni dużo lepiej czują się w pomieszczeniach, gdzie żarówki świecą zimnym, niemalże niebieskim światłem, inni wolą, kiedy to jest neutralne, a jeszcze inni, kiedy jest całkiem ciepłe i wpada wręcz w żółtawe tony. Co do zasady przyjmuje się, że we wnętrzach o charakterze użytkowym np. w biurach oświetlenie powinno być neutralne lub zimne. W pomieszczeniach, które służą temu, żeby się w nich relaksować, o wiele lepiej sprawdza się światło ciepłe. Wszystko dlatego, że światło o barwie zimnej czy też neutralnej jest odbierane jako pobudzające, natomiast o barwie ciepłej, jako uspokajające.

Moduł Skydance

Zdarza się, że jedno pomieszczenie spełnia o wiele więcej funkcji. Niejednokrotnie, zwłaszcza w czasach pracy zdalnej, salon jest jednocześnie biurem, a niekiedy też i sypialną czy jadalnią. Jeśli i u Ciebie tak jest, na pewno zastanawiasz się nad tym, jakie oświetlenie wybrać w takim przypadku. Ponieważ do każdej aktywności sprawdza się zupełnie inne światło, możesz postawić na jego różne źródła. W przypadku górnych świateł możesz zastosować żarówki o barwie neutralnej, natomiast przy dolnych o barwie ciepłej. O wiele łatwiej będzie Ci się w tym wszystkim odnaleźć, kiedy postawisz na systemy oświetlenia LED Skydance i zdecydujesz się na zainstalowanie kontrolerów LED, dzięki którym będziesz mógł dowolnie zmieniać temperaturę barwową. Przy okazji wybierz model, dzięki któremu będziesz mógł ustalać też natężenie. To pozwoli Ci zupełnie odmienić nastrój wnętrza za pomocą kilku ruchów.

Postaw na światła kontrolowane zdalnie

Zawsze marzyło Ci się, żeby nie musieć wstawiać z kanapy, żeby zgasić lampę? Nie musisz już marzyć. Wystarczy, że postawisz na systemy oświetlenia LED Skydance, które mogą być kontrolowane zdalnie. To jedno z najnowocześniejszych rozwiązań na rynku. Nie tylko zwiększa codzienny komfort, ale wpływa również na oszczędności i bezpieczeństwo.

Jeśli zdecydujesz się na światła włączane i wyłączane za pomocą Wi-Fi, będziesz mógł sterować nimi nawet wtedy, kiedy nie będzie Cię w domu. Wtedy też jeśli zapomnisz wyłączyć jakiejś lampki, bez problemu to zrobisz bez potrzeby powrotu. Inną kwestią jest to, że na czas Twojej nieobecności w domu, za pomocą zdalnego sterowania, będziesz mógł włączać światła, co będzie dawało osobom postronnym wrażenie, jakbyś w nim był. To pozwoli więc uchronić Cię przed kradzieżą.

więcej produktów z oświetlenia LED w sklepie ELED.pl

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły