Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

W dniu 22.09.2018 w Kątach Wrocławskich odbył się turniej judo przyszłych olimpijczyków, który jest kolejną już edycją International Judo League.

Nasz klub i miasto reprezentowało 18 zawodników, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze uzyskując następujące wyniki:

Złote medale zdobyli Mateusz Kluszczyk oraz Filip Burda.

Srebrne medale zdobyli Oliwia Ulaszek, Weronika Ulaszek, Aleksandra Sieńkowska, Norbert Woźniak, Magdalena Lewicka.

Brązowe medale wywalczyli Kacper Maciuszczak, Mikołaj Olchawa, Gabriela Jaracz, Joanna Nowosielska, Oliwier Bęben.

Tu za za podium uplasowali się Lena Kozek oraz Radosław Bęben, którzy przegrali swoje walki o brązowe medale.

Pozostali nasi reprezentanci zajęli miejsca poza podium ale pokazali się z jak najlepszej strony.

Turniej, którzy zaliczany jest do cyklu zawodów International Judo League organizowany jest przez kluby z całej Polski (Bytom, Jasło, Kraków, Warszawa, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Opole). W całej lidze udział bierze 1073 zawodników z 96 klubów.

Nasi młodzi judocy dzięki swojej postawie sklasyfikowani są na czołowych lokatach w swoich grupach wiekowych a jako klub zajmujemy pierwsze miejsce!!!

Gratulacje dla zawodników i słowa podziękowania dla rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu.

Udział w zawodach możliwy jest dzięki wsparciu Urzędu Miasta Jasła!