wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strażacy z OSP w Święcanach bezkonkurencyjni

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Podczas VII Sesji Rady Powiatu w Jaśle honorowymi gośćmi byli strażacy z OSP w Święcanach, którzy zajęli pierwsze miejsce drużynowo oraz indywidualnie w Mistrzostwach Polski Strażaków OSP w biegu po schodach. Gratulacje i wyrazy uznania w imieniu własnym oraz Rady Powiatu, złożył Adam Pawluś, Starosta Jasielski oraz Robert Snoch, Przewodniczący Rady Powiatu. Listy gratulacyjne oraz upominki dla zwycięskich strażaków przekazał również Poseł na Sejm RP, Bogdan Rzońca.

Mistrzostwa Polski w biegu po schodach Altus Cup odbyły się 3 lutego 2019 roku w Katowicach. Organizatorem zawodów było stowarzyszenie Biegów Górskich i wzięło w nich udział ponad 200 zawodników i zawodniczek. W ramach zawodów zorganizowano także Mistrzostwa Polski Strażaków oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski Strażaków OSP w biegu po schodach. Rywalizacja miała miejsce w wieżowcu Altus, gdzie na startujących czekało do pokonania 33 piętra. Start odbywał się co 30 sekund. Na mecie, na każdego uczestnika, czekał pamiątkowy medal.

Strażacy z OSP w Święcanach bezkonkurencyjni
Fot. Powiat Jasło

Najlepszym zawodnikiem spośród strażaków okazał się dh Bartosz Maciejowski z Ochotniczej Straży Pożarnej w Święcanach, który z czasem 03:23,61 zajął pierwsze miejsce, czym powtórzył wynik z poprzedniego roku. Członkowie OSP Święcany zajęli kolejno następujące lokaty: dh Tomasz Kurek – trzecie miejsce, dh Karol Okarma – czwarte miejsce, dh Jakub Sokulski – szóste miejsce i dh Mateusz Kozłecki – dziewiąte miejsce. Dzięki wspaniałym wynikom Drużyna OSP Święcany zajęła pierwsze miejsce, z przewagą prawie 4 minut nad drugą jednostką OSP Pleśna.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły