wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Spowodował kolizję z autobusem. Okazało się, że nie ma prawa jazdy i jest poszukiwany

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z jasielskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem osobówki i autobusu. W trakcie interwencji okazało się, że kierujący peugeotem nie posiadał uprawnień do kierowania. Dodatkowo 20-latek był poszukiwany przez prokuraturę.

W miniony piątek po godz. 21, dyżurny jasielskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Bieździadka. Na miejsce udali się policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Kolizja z autobusem w Bieździadce
Fot. KPP w Jaśle

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący peugeotem nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w autobus marki Iveco.

W trakcie interwencji, mundurowi ustalili, że sprawca kolizji nie posiada uprawnień do kierowania. Ponadto 20-latka poszukuje Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała-Północ, celem ustalenia jego miejsca pobytu.

Policjanci wykonali oględziny pojazdów oraz zatrzymali dowody rejestracyjne. Od mieszkańca gminy Kołaczyce odebrali stosowne oświadczenie i wystawili wezwanie do stawiennictwa do prokuratury. Wobec mężczyzny zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz za kierowanie pojazdem nie mając do tego uprawnień.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły