11.9 C
Jasło
13 listopada 2019, środa
Strona główna Aktualności Spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaśle

Spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaśle

W dniu 7 lutego 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyło się spotkanie w ramach projektu transgranicznego pn. „Poprawa połączeń komunikacyjnych powiatu jasielskiego, bardejowskiego i świdnickiego z korytarzami TEN-T”.

spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaślespotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w JaśleStronę Słowacka reprezentował Peter Kociško, Dyrektor Administracji i Utrzymania Dróg w Preszowie (SUC PSK), natomiast w imieniu Województwa Podkarpackiego swoje stanowisko przedstawił Piotr Miąso, Dyrektor Podkarpackiego Zarządu  Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie. W spotkaniu uczestniczyli Członkowie Zarządu Powiatu w Jaśle na czele z Adamem Pawlusiem, Starostą Jasielskim oraz Ryszard Pabian, Burmistrz Miasta Jasła, którzy uczestniczą we współfinansowaniu tego zadania wspólnie z województwem.  Podczas spotkania omówiono sprawę budowy nowego odcinka drogi 992 od ronda na ulicy Wojska Polskiego do ronda na ulicy Floriańskiej.

spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaślespotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w JaśleStrony spotkania zadeklarowały jak najszybsze podpisanie umowy o dofinansowanie tego zadania i przystąpienie do jego realizacji.

Wniosek na realizację tej inwestycji obecnie znajduje się na liście rezerwowej, ale jest szansa na wcześniejsze wykonanie tego zadania.

KP

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.