spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaśle

W dniu 7 lutego 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyło się spotkanie w ramach projektu transgranicznego pn. „Poprawa połączeń komunikacyjnych powiatu jasielskiego, bardejowskiego i świdnickiego z korytarzami TEN-T”.

spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaślespotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w JaśleStronę Słowacka reprezentował Peter Kociško, Dyrektor Administracji i Utrzymania Dróg w Preszowie (SUC PSK), natomiast w imieniu Województwa Podkarpackiego swoje stanowisko przedstawił Piotr Miąso, Dyrektor Podkarpackiego Zarządu  Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie. W spotkaniu uczestniczyli Członkowie Zarządu Powiatu w Jaśle na czele z Adamem Pawlusiem, Starostą Jasielskim oraz Ryszard Pabian, Burmistrz Miasta Jasła, którzy uczestniczą we współfinansowaniu tego zadania wspólnie z województwem.  Podczas spotkania omówiono sprawę budowy nowego odcinka drogi 992 od ronda na ulicy Wojska Polskiego do ronda na ulicy Floriańskiej.

spotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w Jaślespotkanie w sprawie realizacji drogi 992 w JaśleStrony spotkania zadeklarowały jak najszybsze podpisanie umowy o dofinansowanie tego zadania i przystąpienie do jego realizacji.

Wniosek na realizację tej inwestycji obecnie znajduje się na liście rezerwowej, ale jest szansa na wcześniejsze wykonanie tego zadania.

KP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz
Proszę wprowadzić imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.