wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Spokeo – najnowsze plotki i wiadomości z życia celebrytów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Internet to dziś nie tylko miejsce pracy i zdobywania wiedzy. Sieć pełni dziś także funkcje komunikacyjne i rozrywkowe, z których korzystają na co dzień miliony Polaków. Ogromny potencjał sieci został dostrzeżony także przez nieco bardziej klasyczne media, które przenoszą część swojej aktywności właśnie do wirtualnej rzeczywistości. Przykładem mogą być tutaj chociażby media społecznościowe czy portale tematyczne, które starają się zagospodarować każdą niszę informacyjną. Jedną z takich witryn jest serwis Spokeo.pl.

Spokeo – dowiedz się, jak żyją gwiazdy

W sieci dzielą i rządzą portale społecznościowe, z których korzystają dziś niemal wszyscy. W samej tylko Polsce pochwalić się one mogą dziesiątkami milionów użytkowników. Nie oznacza to jednak, że w internetowej rzeczywistości nie ma miejsca na mniejsze serwisy, które często mają charakter lokalny lub tematyczny. Jednym z nich jest Spokeo, które skupia się na filmach i serialach. Na łamach portalu znajdziemy opisy i zwiastuny najnowszych produkcji – nie zabraknie także filmografii czy rankingów, które ułatwią wybór kolejnego seansu. Portal to także informacje i newsy z szeroko rozumianego show biznesu – znajdziemy tu więc zarówno profile najpopularniejszych gwiazd, jak i plotki czy smaczki z ich codziennego życia. Serwis nie traktuje po macoszemu także klasycznej telewizji – za jego pośrednictwem możemy bowiem chociażby sprawdzić aktualny program TV. Spokeo pomoże także w odnalezieniu się w świecie serwisów streamingowych – znajdziemy to również informacje, w jakim abonamencie dostępny jest obserwowany przez nas film czy serial. Każdy użytkownik założyć może także bezpłatne konto, które pomoże mu w jeszcze większym stopniu uczestniczyć w życiu tej lokalnej społeczności. 

Nie tylko filmy, seriale i plotki

Portal oferuje swoim użytkownikom nie tylko informacje ze świata filmów i seriali. Coś dla siebie znajdą tu także fani gier – te z kolei są jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi wirtualnej rozrywki. Dzięki Spokeo jej fani mogą sprawdzić wymagania sprzętowe, zwiastuny, zapowiedzi, recenzje czy rankingi najciekawszych tytułów na poszczególnych platformach. Swój kącik znajdą tu również fani nowych technologii, gadżetów, mediów społecznościowych i szeroko rozumianych aplikacji. Spokeo w swojej ofercie ma bowiem specyfikacje techniczne nowoczesnych telefonów, informacje na temat najnowszych konsol czy poradniki, dzięki którym obsługa najpopularniejszych aplikacji mobilnych nie będzie stanowić problemu. Może się więc okazać, że portal jest zarówno świetnym źródłem rozrywkowych treści, jak i przydatnym narzędziem w codziennym serfowaniu w sieci. 

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły