Chcemy poznać potrzeby i opinie jaślan dotyczące rozwiązań zaproponowanych w planowanym Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle. Zapraszamy Państwa na spacer badawczy, podczas którego omówiony zostanie projekt i propozycja programowa Centrum.

Spacer badawczy po Centrum TechnikiSpacer badawczy po Centrum Techniki

Spacer, który trwać będzie niewiele ponad godzinę, odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia br., godz. 10, miejsce spotkania: dziedziniec Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej, przy ulicy Koralewskiego w Jaśle. Poprowadzą go badacze ze Stowarzyszenia TAK/TYKA KULTURA.

Spacer badawczy po Centrum TechnikiSpacer badawczy po Centrum Techniki

Ankieta – https://ankieteo.pl/survey/Jaslo

Zachęcamy mieszkańców do wyrażenia swojej opinii dotyczącej planowanego Centrum poprzez ankietę. Jej głównym celem jest określenie zainteresowania mieszkańców ofertą Centrum. Państwa opinie pozwolą przygotować bardziej atrakcyjną ofertę programową. Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie trwa ok. 10 minut.

Urząd Miasta w Jaśle

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Najbardziej popularny komentarz
Najbardziej popularny wątek
3 Autorzy komentarzy
LiliStasiuK.T. Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrypcje  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
K.T.
Gość
K.T.

Ankieta ciekawa, ale trochę przydługa. Powinna być krótsza a pytania bardziej konkretne, bo człowiek może nie dotrwać do końca. Podoba mi się ta idea i to, że pyta się mieszkańców o zdanie. Brawo Jasło!

Stasiu
Gość
Stasiu

w roku wyborczym wszystko jest możliwe

Lili
Użytkownik
Lili

Bardzo mi się to podoba 🙂