wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Spacer badawczy po Centrum Techniki – 28 kwietnia

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Chcemy poznać potrzeby i opinie jaślan dotyczące rozwiązań zaproponowanych w planowanym Centrum Techniki, Kultury i Przedsiębiorczości w Jaśle. Zapraszamy Państwa na spacer badawczy, podczas którego omówiony zostanie projekt i propozycja programowa Centrum.

Spacer badawczy po Centrum TechnikiSpacer badawczy po Centrum Techniki

Spacer, który trwać będzie niewiele ponad godzinę, odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia br., godz. 10, miejsce spotkania: dziedziniec Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej, przy ulicy Koralewskiego w Jaśle. Poprowadzą go badacze ze Stowarzyszenia TAK/TYKA KULTURA.

Spacer badawczy po Centrum TechnikiSpacer badawczy po Centrum Techniki

Ankieta – https://ankieteo.pl/survey/Jaslo

Zachęcamy mieszkańców do wyrażenia swojej opinii dotyczącej planowanego Centrum poprzez ankietę. Jej głównym celem jest określenie zainteresowania mieszkańców ofertą Centrum. Państwa opinie pozwolą przygotować bardziej atrakcyjną ofertę programową. Ankieta jest anonimowa. Jej wypełnienie trwa ok. 10 minut.

Urząd Miasta w Jaśle

- Reklama -

Podobne artykuły

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
K.T.
20 kwietnia, 2018 21:19

Ankieta ciekawa, ale trochę przydługa. Powinna być krótsza a pytania bardziej konkretne, bo człowiek może nie dotrwać do końca. Podoba mi się ta idea i to, że pyta się mieszkańców o zdanie. Brawo Jasło!

Stasiu
20 kwietnia, 2018 21:32
Odpowiedź na  K.T.

w roku wyborczym wszystko jest możliwe

Lili
20 kwietnia, 2018 21:34

Bardzo mi się to podoba 🙂

- Reklama -

Ostatnie artykuły