wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Słodycze dla Domu Dziecka w Kołaczycach

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym obdarowujemy się nawzajem miłością. Staramy się pamiętać o bliskich i tradycyjnie wręczamy sobie prezenty. Starosta Jasielski oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Jaśle pamiętali o wychowankach Domu Dziecka w Kołaczycach i przygotowali dla nich sodką niespodziankę.

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Jaśle, na czele z etatowym członkiem Zarządu Powiatu Jasielskiego – Janem Muzyką, przekazali wczoraj słodycze dla Domu Dziecka w Kołaczycach. Kilka kartonów słodkości zapełniło cały stół! W zamian za to dzieciaki odpłaciły promiennymi uśmiechami.

Słodycze dla Domu Dziecka w Kołaczycach

Pan Jan Muzyka w rozmowie z Panią dyrektor Renatą Piętą wspominał o dalszych działaniach na rzecz placówki. Według jego zapewnień Dom Dziecka w Kołaczycach zawsze może liczyć na pomoc Powiatu.

Słodycze dla Domu Dziecka w Kołaczycach

Przypominamy, że Dom Dziecka funkcjonuje w Kołaczycach od niedawna. Wcześniej mieścił się w starym budynku w Wolicy, który wymagał ciągłych nakładów pracy i kosztownych inwestycji. Placówka, ze względu na swój zabytkowy charakter znajdowała się pod stałą opieką konserwatorską, co uniemożliwiało przystosowanie obiektu do potrzeb wychowanków. Obecnie dzieci mogą cieszyć się nowoczesnym i dobrze dofinansowanym budynkiem, który zapewnia im odpowiednie bezpieczeństwo i prywatność.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze wychowankom kołaczyckiego Domu Dziecka i mamy nadzieję, że te święta będą dla nich wyjątkowe. Ze swojej strony zapewniamy, że zawsze będziemy o nich pamiętać i dbać o ich dobro.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły