24.2 C
Jasło
25 października 2021, poniedziałek
Ogłoszenia Jasło

Skołyszyn. Nowe boiska wielofunkcyjne w Lisowie i Jabłonicy

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

W gminie Skołyszyn powstały nowe boiska sportowe przy Szkole Podstawowej w Lisowie i Szkole Podstawowej w Jabłonicy. Łączny koszt budowy obu boisk wyniósł ponad pół mln zł.

„Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Lisowie”

Skołyszyn. Nowe boiska wielofunkcyjne w Lisowie i Jabłonicy
Fot. Gmina Skołyszyn

Przedmiotem inwestycji była budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 32×17 m o nawierzchni poliuretanowej. Boisko ma charakter obiektu sportowego, rekreacyjnego, ogólnodostępnego dla uczniów SP w Lisowie i mieszkańców Gminy Skołyszyn. Boisko jest przeznaczone do uprawiania wielu dyscyplin sportowych, w tym m.in. piłki nożnej i piłki ręcznej, siatkówki oraz koszykówki. Planowany termin zakończenia prac to 20 sierpnia 2021 roku. Koszt realizacji zadania wyniósł 240 tysięcy złotych i został sfinansowany z budżetu Gminy Skołyszyn.

Boisko wielofunkcyjne w Jabłonicy

Skołyszyn. Nowe boiska wielofunkcyjne w Lisowie i Jabłonicy
Fot. Gmina Skołyszyn

Prace zakończyły się także przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Jabłonicy. W ramach inwestycji powstała także bieżnia do skoku w dal oraz nowoczesna trybuna terenowa. Całkowity koszt realizacji zadania wyniósł blisko 280 tysięcy złotych i został w całości sfinansowany ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

- Reklama -

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -wynajem busa

Ostatnie artykuły

X