wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju o Jaśle podczas jubileuszowej gali Polsatu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W zeszły wtorek telewizja Polsat obchodziła 30-lecie swojego istnienia. Podczas jubileuszowej gali zgromadzonych gości zabawiał Kabaret Moralnego Niepokoju, który w swoim nowym skeczu skoncentrował się na Jaśle.  

Bohaterami scenki odgrywanej przez Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka są pochodzący z Jasła, znani artyści – Michał Szpak, Ralph Kamiński i Roksana Węgiel. „Zlot tych z Jasła” zamyka postać Edwarda Miszczaka, który w przyszłym roku obejmie stanowisko Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Programowego Telewizji Polsat.

Idzie ktoś. Nie wiadomo czy to chłopak czy dziewczyna, jaki to jest przypadek, jaki zaimek. Nie wiadomo czy to z kosmosu jakaś istota. Mówię stop! Poproszę dowód. Daje mi dowód, czytam… Michał Szpak urodzony Jasło.

Następny idzie. Panie, ni to ministrant, ni to jakiś anioł, ni to detektyw sprzed wojny. Mówię stop! Dowód. Czytam Ralph Kaminski Jasło.

Następna idzie. Panie, ni to dziecko, ni to jakaś Szeherezada. Mówię stop! Poproszę, nie wiem, dowód, legitymację, odcinek renty. Daje mi, czytam Roksana Węgiel Jasło.

Może jakiś zlot mieli? – dopytuje Mikołaj Cieślak

Następny idzie. Pierwszy raz go tu widzę. Pierwszy raz. Dobrze ubrany, normalnie. Wygląda na co najmniej Krosno. Panie, mówię stop! Poproszę dowód. Edward Miszczak Jasło.  

Ludzie! Co oni z tym Jasłem? – zastanawiają się kabareciarze.

- Reklama -

Podobne artykuły

5 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jasełko
9 grudnia, 2022 20:35

Był taki ziomek i nazywał się Hugo Steinhaus. Oczywiście jaślanin, a kim był to sobie wygoglujcie. Kolejną znaną osobą z Jasła jest wybitny egiptolog Karol Myśliwiec. Rzeczywiście coś z tym Jasłem jest dziwnego, takie małe miasteczko a wypluwa z siebie takich ludzi! 😀

Egd to moje imię
9 grudnia, 2022 21:01
Odpowiedź na  Jasełko

Nie porównuj byle kogo z Misznel Szpakiem

Misiu
8 grudnia, 2022 09:18

Ciekawa galeria osobliwości jak na bastion PiS-u 🤣

Stanisław
8 grudnia, 2022 12:59
Odpowiedź na  Misiu

Ale przynajmniej nie kolaborantów

Zbig
9 grudnia, 2022 13:12
Odpowiedź na  Stanisław

Mówisz o kolaborantach tych z zachodu czy ze wschodu?

- Reklama -

Ostatnie artykuły