-9.2 C
Jasło
23 stycznia 2021, sobota

Sierpniowa edycja konkursu zakończona

Wyróżnione

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Zwycięzcą sierpniowej edycji konkursu fotograficznego Jasło FOTOEYE zostało zdjęcie „Skate-park” wykonane przez Jakuba Orłowskiego. Spośród 44 zdjęć zakwalifikowanych do konkursu komisja postanowiła dodatkowo wyróżnić zdjęcie „Wschód słońca” autorstwa Jana Kowalskiego (pseud.).

We wrześniu mija ostateczny termin na dokonywanie zgłoszeń do konkursu fotograficznego Jasło FOTOEye. Przyjmowane są one codziennie w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Jaśle w godzinach funkcjonowania (poniedziałek – piątek: 9.00-17.00, sobota: 10.00-17.00, niedziela: 11.00-16.00). W październiku internauci dokonają wyboru zdjęcia, które ich zdaniem jest najlepsze, a zwycięzców całego konkursu poznamy już niebawem.

Zdjęcie sierpnia 2020, fot. Jakub Orłowski

Szczegóły dotyczące konkursu, a w szczególności rodzaju zdjęć, jakie można zgłaszać znajdują się na stronie internetowej https://um.jaslo.pl/pl/konkurs-fotograficzny-jaslo-fotoeye/

Zapraszamy do przeglądania zdjęć konkursowych z sierpnia w miejskiej galerii fotografii https://um.jaslo.pl/pl/galeria-fotoeye-2020-iv-edycja/

Zachęcamy do udziału!

Więcej artykułów

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnie artykuły