wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Siedmiu poszukiwanych wpadło w ręce jasielskiej policji

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policji w Jaśle udało się zatrzymać siedmiu poszukiwanych, którzy ukrywali się przed karą pozbawienia wolności. Sześciu skazanych mężczyzn od razu odbędzie zasądzone wyroki w zakładzie karnym. Natomiast siódmemu z poszukiwanych sąd odroczył wykonanie kary.

Policjanci realizując swoje ustawowe zadania m.in. w zakresie poszukiwania osób ukrywających się przed organami ścigania, współpracują z sądem i prokuraturą.

W ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz z posterunków w Tarnowcu i Kołaczycach zatrzymali w sumie siedmiu mężczyzn, którzy byli poszukiwani do odbycia kary pozbawienia wolności. Sześciu z nich poszukiwał Sąd Rejonowy w Jaśle, natomiast za jednym został wydany list gończy przez Prokuraturę Rejonową Lublin Północ

Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

Najdłuższy czas w zakładzie karnym spędzi 29-latek, który był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzeń, wydanymi przez sąd. Został zatrzymany przez policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy, którzy rozpoznali go, gdy ten szedł ulicą. Teraz mężczyzna najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły