21.8 C
Jasło
4 sierpnia 2020, wtorek
Strona główna Aktualności Relacja ze spotkania z Marią Kurowską - kandydatką do Sejmu RP

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską – kandydatką do Sejmu RP

W niedziele  29 września br.  na jasielskim Rynku odbyło się spotkanie kandydatki do Sejmu RP Marii Kurowskiej z mieszkańcami miasta Jasła.

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską w Jaśle

Maria Kurowska startuje w wyborach do Sejmu z  21 miejsca na liście PiS w okręgu obejmującym między innymi miasto Jasło oraz powiat Jasielski. Obecna wicemarszałek województwa podkarpackiego podziękowała za tak liczne przybycie na spotkanie które jest wyrazem poparcia jej kandydatury oraz rządów zjednoczonej prawicy.  Kolejne reformy zapowiedziane przez obecny rząd są gwarancją iż w perspektywie czasu dorównamy kraje Europy zachodniej.

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską w Jaśle

Maria Kurowska oprócz realizacji ogólnego programu  Zjednoczonej prawicy chce wdrażać swój autorski program wyborczy,  który składa się  z 5 głównych punktów:

  1. Wodociągi i kanalizacja dla wsi, budowa zbiornika Myscowa-Kąty.
  2. Remonty, budowa dróg i chodników przy drogach gminnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych.
  3. Godna praca dla młodych oraz tworzenie warunków do rozwijania swoich umiejętności, tworzenia rodzin i wychowywania następnego pokolenia.
  4. Wsparcie dla seniorów, którzy powinni mieć możliwość organizowania swojego życia na emeryturze w sposób ciekawy oraz posiadać dostęp do dobrej opieki medycznej.
  5. Wsparcie dla rolnictwa ekologicznego i rozwoju turystyki.

Artykuł sponsorowany

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Najnowsze artykuły

Znaleziono pieniądze. Jasielska policja czeka na własciciela

Początkiem sierpnia w Dębowcu, znaleziono pewną kwotę pieniędzy. Uczciwy znalazca przekazał pieniądze Policji. Osoba, która zagubiła pieniądze może je odebrać w Rewirze...

Jasielska drogówka zatrzymała w miniony weekend 24 prawa jazdy!

Policjanci jasielskiej drogówki w miniony weekend, realizując założenia akcji "Bezpieczne Wakacje 2020", skutecznie studzili zapędy kierowców, którzy pozwalali sobie na zbyt...

Adrian Bochnia z Jasła powołany na Zastępcę Dyrektora ds. Ekonomicznych i Administracji największego Szpitala w Polsce

Adrian Bochnia z Jasła został powołany na Zastępcę Dyrektora ds. Ekonomicznych i Administracji największego Szpitala w Polsce – Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w...

Brzyska. Tragiczna śmierć 16-letniego motocyklisty

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w Brzyskach. Jak wstępnie ustalono, motocyklista zjechał z jezdni i uderzył w betonowy...