wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Strona głównaAktualnościRelacja ze spotkania z Marią Kurowską - kandydatką do Sejmu RP

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską – kandydatką do Sejmu RP

W niedziele  29 września br.  na jasielskim Rynku odbyło się spotkanie kandydatki do Sejmu RP Marii Kurowskiej z mieszkańcami miasta Jasła.

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską w Jaśle

Maria Kurowska startuje w wyborach do Sejmu z  21 miejsca na liście PiS w okręgu obejmującym między innymi miasto Jasło oraz powiat Jasielski. Obecna wicemarszałek województwa podkarpackiego podziękowała za tak liczne przybycie na spotkanie które jest wyrazem poparcia jej kandydatury oraz rządów zjednoczonej prawicy.  Kolejne reformy zapowiedziane przez obecny rząd są gwarancją iż w perspektywie czasu dorównamy kraje Europy zachodniej.

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską w Jaśle

Maria Kurowska oprócz realizacji ogólnego programu  Zjednoczonej prawicy chce wdrażać swój autorski program wyborczy,  który składa się  z 5 głównych punktów:

  1. Wodociągi i kanalizacja dla wsi, budowa zbiornika Myscowa-Kąty.
  2. Remonty, budowa dróg i chodników przy drogach gminnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych.
  3. Godna praca dla młodych oraz tworzenie warunków do rozwijania swoich umiejętności, tworzenia rodzin i wychowywania następnego pokolenia.
  4. Wsparcie dla seniorów, którzy powinni mieć możliwość organizowania swojego życia na emeryturze w sposób ciekawy oraz posiadać dostęp do dobrej opieki medycznej.
  5. Wsparcie dla rolnictwa ekologicznego i rozwoju turystyki.

Artykuł sponsorowany

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Najnowsze artykuły