15.2 C
Jasło
21 października 2020, środa
Strona główna Aktualności Relacja ze spotkania z Marią Kurowską - kandydatką do Sejmu RP

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską – kandydatką do Sejmu RP

W niedziele  29 września br.  na jasielskim Rynku odbyło się spotkanie kandydatki do Sejmu RP Marii Kurowskiej z mieszkańcami miasta Jasła.

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską w Jaśle

Maria Kurowska startuje w wyborach do Sejmu z  21 miejsca na liście PiS w okręgu obejmującym między innymi miasto Jasło oraz powiat Jasielski. Obecna wicemarszałek województwa podkarpackiego podziękowała za tak liczne przybycie na spotkanie które jest wyrazem poparcia jej kandydatury oraz rządów zjednoczonej prawicy.  Kolejne reformy zapowiedziane przez obecny rząd są gwarancją iż w perspektywie czasu dorównamy kraje Europy zachodniej.

Relacja ze spotkania z Marią Kurowską w Jaśle

Maria Kurowska oprócz realizacji ogólnego programu  Zjednoczonej prawicy chce wdrażać swój autorski program wyborczy,  który składa się  z 5 głównych punktów:

  1. Wodociągi i kanalizacja dla wsi, budowa zbiornika Myscowa-Kąty.
  2. Remonty, budowa dróg i chodników przy drogach gminnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych.
  3. Godna praca dla młodych oraz tworzenie warunków do rozwijania swoich umiejętności, tworzenia rodzin i wychowywania następnego pokolenia.
  4. Wsparcie dla seniorów, którzy powinni mieć możliwość organizowania swojego życia na emeryturze w sposób ciekawy oraz posiadać dostęp do dobrej opieki medycznej.
  5. Wsparcie dla rolnictwa ekologicznego i rozwoju turystyki.

Artykuł sponsorowany

Redakcja Moje Jasło
Redakcja Moje Jasłohttps://mojejaslo.pl/
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Najnowsze artykuły

Odpowie za podpalenia sprzed kilku lat. Sprawa trafiła do sądu

Policjanci ze Skołyszyna zakończyli wyjaśnianie spraw związanych z pożarami budynków, do których dochodziło na przestrzeni ostatnich 5 lat. Zgromadzony w tej...

Starosta jasielski upamiętnił 36. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko już od sierpnia 1980 r. był związany ze środowiskami robotniczymi aktywnie wspierając „Solidarność”. Po wprowadzeniu stanu wojennego organizował...

Jasielski MOPS oferuje pomoc dla osób przebywających w kwarantannie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle informuje, iż osoby przebywające w kwarantannie, a także osoby starsze, samotne, niepełnosprawne nieposiadające rodziny lub osób...

Perfumy, które kochają Paryżanki

Powodów, aby odwiedzić Paryż, nie brakuje. Romantyczna wieża Eiffla, pełny sztuki Luwr, wspaniała architektura czy pokazy mody najznamienitszych projektantów to tylko, niektóre...