wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Relacja z warsztatów tanecznych w MDK Jasło

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

O sile, słabości i relacjach międzyludzkich starały się opowiedzieć tańcem uczestniczki warsztatów tanecznych, które zostały zrealizowane w MDK w Jaśle w dniach 2 – 5 sierpnia 2021.

W intensywnym czterodniowym treningu udział wzięły: Laura Janik, Małgorzata Janik, Kornelia Kurowska, Klaudia Stasiowska, Małgorzata Dunajska, Karolina Czekaj, Marlena Dąbrowska, Julia Gondek, Oliwia Górniak, Aleksandra Leśniak, Aniela Pietrusiak i Aleksandra Dunajska. Warsztaty poprowadziły dwie tancerki i choreografki – Katarzyna Paluch i Katarzyna Myrda. 12 sierpnia w przestrzeni publicznej miasta Jasła (Park Miejski, Ogród Jordanowski i Rynek) odbyły się trzy pokazy choreografii wieńczącej warsztaty.

Został także nakręcony teledysk. Zachęcamy do jego obejrzenia!

Warsztaty odbyły się w ramach zadania publicznego pn. „TANIEC W PRZESTRZENI – PRZESTRZEŃ W TAŃCU – warsztaty taneczne dla młodzieży”, które otrzymało dofinansowanie z budżetu Województwa Podkarpackiego. Projekt miał na celu aktywizację młodzieży w zakresie sztuki tańca współczesnego oraz umożliwienie jego uczestnikom prezentacji efektów swojej pracy w przestrzeni miejskiej. Zadanie zrealizowało Stowarzyszenie Przyjaciół MDK w Jaśle FAMILIARIS wspólnie z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle.

ŹródłoMDK Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły