wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Radni klubu Jaślanie przepraszają za „Mikołaja plus”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Na Facebooku Stowarzyszenia Jaślanie pojawił się post, w którym radni przepraszają za ostatnie podwyżki, nazywając je ironicznie „Mikołajem plus”. Niestety Święty Mikołaj nie był w tym roku dla mieszkańców Jasła łaskawy.

– Drodzy mieszkańcy Jasła w imieniu klubu radnych Jaślanie chcielibyśmy przeprosić za tak zwanego „Mikołaja plus” sprawionego dla Was od władzy wykonawczej wraz ze swoimi radnymi z klubów RJS i PSPP, którzy zagłosowali za podwyżką podatku od nieruchomości i (klub Jaślanie był przeciw). Po mimo że inflacja wynosiła 17,4 procent ustalono podwyżkę od nieruchomości według poniższej tabelki.

Natomiast stawka za odpady segregowane (śmieci) wzrośnie z 29,17 zł do 35 zł od osoby uchwalona głosami radnych z klubów RJS i PSPP (klub Jaślanie przeciw).

- Reklama -

Podobne artykuły

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Elvis
8 grudnia, 2022 18:29

Zamiast podwyżek proponuje redukcje etatów w urzędzie. Mniej darmozjadów i od razu będzie większa oszczędność.

JaTy
8 grudnia, 2022 12:54

Uff jak dobrze, że radni podnieśli sobie diety i im podwyżki nie straszne

njjg
8 grudnia, 2022 13:07
Odpowiedź na  JaTy

O siebie potrafią zadbać

piotr
9 grudnia, 2022 17:05
Odpowiedź na  njjg

Za przyjęciem uchwały zagłosowało 12 radnych: Marcin Węgrzyn, Iwona Dziedzic, Henryk Rak, Agnieszka Sobczyk, Krystyna Sikora, Kazimierz Mikrut, Bogdan Ziemba, Mariusz Filip, Bogusława Wójcik, Małgorzata Rymarz, Jerzy Okarma oraz Andrzej Dybaś. 

Ziemba
9 grudnia, 2022 18:46
Odpowiedź na  piotr

Warto zapamiętać i przypomnieć to już niedługo przed wyborami kiedy będą się ślinili do obiektywów i zebrali o poparcie

piotr
9 grudnia, 2022 17:04

stowarzyszenia aż 53,85% podwyżka 25,00% przeciętny kowalski szok dzięki radnym Za przyjęciem uchwały zagłosowało 12 radnych: Marcin Węgrzyn, Iwona Dziedzic, Henryk Rak, Agnieszka Sobczyk, Krystyna Sikora, Kazimierz Mikrut, Bogdan Ziemba, Mariusz Filip, Bogusława Wójcik, Małgorzata Rymarz, Jerzy Okarma oraz Andrzej Dybaś. 

- Reklama -

Ostatnie artykuły