wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Rada Seniorów Miasta Jasła – zbliża się nowa kadencja

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Miasto Jasło zaprasza do zgłaszania organizacji społecznych chętnych do współtworzenia Rady Seniorów Miasta Jasła w kadencji 2019-2023. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 31 stycznia.

Rada ma charakter konsultacyjny, doradczy i inicjatywny w sprawach istotnych dla osób starszych. Podstawowym jej zadaniem jest inicjowanie przedsięwzięć zmierzających do integracji społecznej seniorów, służących ochronie praw i poszanowaniu godności osób w wieku senioralnym. Członkowie Rady Seniorów pełnią swoje funkcje społecznie.

27 lutego br. dobiega końca kadencja Rady Seniorów Miasta Jasła, powołana na lata 2015-2019, a pierwszym etapem wyboru Rady na kolejną kadencję jest zbudowanie grupy organizacji chętnych do jej współtworzenia. Stąd też Miasto Jasło zaprasza do składania zgłoszeń organizacje wyrażające chęć uczestnictwa w procesie wyboru nowej Rady.

W treści zgłoszenia powinna się znaleźć nazwa organizacji, adres, numer KRS lub innego rejestru oraz numer telefonu osoby wyznaczonej do kontaktów ze strony organizacji. Do zgłoszenia trzeba również dołączyć wyciąg ze statutu organizacji lub inny dokument prawny organizacji, potwierdzający działanie na rzecz środowisk osób starszych lub zrzeszających osoby starsze.  

Zgłoszenia w formie pisemnej, podpisane przez osoby upoważnione do reprezentowania organizacji należy składać w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle (pok. nr 19) do 31 stycznia 2019 r.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły