wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Przyjdź na otwarte spotkanie konsultacyjne – czekamy na Twoje uwagi

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Przypominamy, że 14 maja, o godz. 15 odbędzie się GEN-ie na otwarte spotkanie konsultacyjne, podczas którego będziemy rozmawiać o przygotowanym dokumencie prezentującym, znajdujące się na terenie Jasła, obszary zdegradowane i te do rewitalizacji.

Spotkanie jest jedną z form konsultacji w ramach opracowywania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Jasła na lata 2024-2030. Uwagi będzie można zgłosić w dogodny dla każdego sposób – elektronicznie bądź papierowo.

Więcej informacji, w tym wszystkie dokumenty, formularze i druki dostępne są na miejskiej stronie internetowej pod adresem: https://um.jaslo.pl/pl/wlacz-sie-do-rewitalizacji-rozpoczynamy-konsultacje-spoleczne/

Formularz i ankiety można wypełniać do 27 maja br. Wyniki konsultacji zostaną opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle.

Otwarte spotkanie konsultacyjne:

14 maja (wtorek), godz. 15

Generator Nauki Gen, sala audytoryjna

Jasło, ul. Bednarska 2

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły