wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Przeszkadzały im znaki drogowe

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek uszkodzili znaki drogowe w Tarnowcu. Niebawem poniosą konsekwencje za swoje zachowanie.

W miniony poniedziałek po godzinie 2 w nocy, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał informację o grupie osób, która przemieszczając się drogą powiatową niszczy znaki drogowe na terenie miejscowości Tarnowiec. Na miejsce interwencji pojechali policjanci z jasielskiego referatu patrolowo – interwencyjnego. Funkcjonariusze potwierdzili to zgłoszenie. Patrolując teren Tarnowca ujawnili uszkodzone znaki, niektóre były wyrwane z podłoża, inne ugięte lub przekręcone w drugą stronę, co stwarzało zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W trakcie sprawdzania pobliskiego terenu, w rejonie Domu Ludowego w Tarnowcu funkcjonariusze zauważyli trzech młodych mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tym zdarzeniem. Podczas interwencji dwaj 19-latkowie oraz 20-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec przyznali się do uszkodzenia znaków jednak nie byli w stanie racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

W powyższej sprawie policjanci przeprowadzą czynności wyjaśniające.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły