Przeciw pijanym kierowcom

0
Przeciw pijanym kierowcą Jasło

Jasielscy policjanci wspólnie z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, wzięli udział w kolejnej edycji akcji profilaktycznej pn. „Przeciw pijanym kierowcom”. Podczas działań, w trakcie kontroli drogowej, kierujący otrzymywali ulotki i broszury zawierające informacje na temat negatywnych skutków wsiadania za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Przeciw pijanym kierowcą Jasło

W ubiegłym miesiącu w Zespole Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, odbyła się II Konferencja pn. „Przeciw pijanym kierowcom”, poświęcona bezpieczeństwu na drogach powiatu jasielskiego. Celem tego projektu jest przede wszystkim uświadomienie lokalnej społeczności o występujących zagrożeniach, jakie powodują nietrzeźwi kierujący. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, a samo wydarzenie na stałe wpisuje się w coroczny plan wspólnych działań wielu podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach.

Przeciw pijanym kierowcą Jasło Przeciw pijanym kierowcą Jasło

Wczoraj członkowie Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle wspólnie z policjantami prowadzili działania na ulicy Krakowskiej w Jaśle. Policjanci, podczas kontroli drogowych, zwracali uwagę na trzeźwość kierujących, natomiast członkowie MKRPA w Jaśle, wręczali przygotowany pakiet ulotek i broszur, zawierających przestrogi oraz najważniejsze informacje na temat negatywnych skutków prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu.

Przeciw pijanym kierowcą Jasło

Kampania „Przeciw pijanym kierowcom” cieszy się dużym zainteresowaniem oraz poparciem ze strony wszystkich uczestników ruchu drogowego.

KPP Jasło

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments