wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Produkcja Telewizji Obiektyw nagrodzona w konkursie „To nas dotyczy”

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Już po raz czwarty Telewizja Obiektyw została nagrodzona główną nagrodą w Konkursie Programów Telewizji Lokalnych „To Nas Dotyczy”. Film „Wykuci w ogniu” otrzymał Kryształowy Ekran w kategorii „Zwyczajni niezwyczajni”.

Konkurs został zorganizowany już po raz siedemnasty przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. W tegorocznej edycji wzięło udział 18 telewizji, które zgłosiły łącznie 105 materiałów. Nagrody przyznano w czterech kategoriach: Moja Mała Ojczyzna, News, Zwyczajnie niezwyczajni oraz Społecznie wrażliwi. Wśród laureatów są także Telewizja Olsztyn i Twoja Telewizja Morska z Wejherowa.

Produkcja Telewizji Obiektyw nagrodzona w konkursie "To nas dotyczy"
TV Obiektyw

„Wykuci w ogniu” opowiada o fundacji, której celem jest aktywizacja osób wykluczonych społecznie, a także propagowanie artystycznej wrażliwości w społeczeństwie.

Wręczenie statuetek Kryształowego Ekranu nastąpi podczas Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej i Forum Telewizji Lokalnych w 2021 roku. W ubiegłym roku, w kategorii „Moja Mała Ojczyzna” zwyciężył dokument fabularyzowany Telewizji Obiektyw „Łukasiewicz nafciarz romantyk”.

ŹródłoTV Obiektyw
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły