wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Potrącenie pieszego na ul. 3 maja w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. 3 Maja w Jaśle. Według ustaleń Policji 36 latek wszedł na przejście dla pieszych wprost pod podjeżdżający samochód. Mężczyzna z obrażeniami trafił do jasielskiego szpitala.

Wczoraj około godz. 22, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego, do jakiego doszło na ul. 3 Maja w Jaśle. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, kiedy 36-latek idąc chodnikiem, nagle skręcił i bez zachowania szczególnej ostrożności wszedł na przejście dla pieszych wprost przed nadjeżdżający samochód marki bmw. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. – informuje jasielska policja.

Policjanci ustalili świadków zdarzenia, wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący samochodem był trzeźwy. Natomiast pieszemu została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jaśle.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Wiktor
6 marca, 2023 10:24

Trzeba patrzeć gdzie się lezie. Święte krowy myślą, że wszystko im wolno a potem płacz. Auto się w miejscu nie zatrzyma!

Hanna
6 marca, 2023 10:09

Chciałam przekazać jedną sprawę w związku z wypadkiem, dlatego proszę rodzinę potrąconego Pana o kontakt na email: hanna_nowak@onet.eu

- Reklama -

Ostatnie artykuły