wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Poszukiwany wpadł, bo nie miał maseczki

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego podjęli interwencję wobec mężczyzny, który robiąc zakupy w sklepie nie miał maseczki. Okazało się, że 24-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego.

Policjanci, podczas codziennej służby, sprawdzają respektowanie i stosowanie się do obowiązujących nakazów i zakazów dotyczacych zakrywania usta i nosa maseczką m.in. w sklepach. Osoby nieprzestrzegające obostrzeń, muszą liczyć się z konsekwencjami. Pomimo wielu apeli o przestrzeganie reżimu sanitarnego i troskę o bezpieczeństwo, zarówno swoje jak i innych, nadal nie brakuje osób świadomie łamiących przepisy.

W minioną niedzielę, po godz. 16 w Jaśle, policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który przebywał w sklepie na jednej ze stacji paliw, nie mając zakrytych ust i nosa. Za to wykroczenie, 24-letni mieszkaniec gminy Jasło, został ukarany mandatem. Podczas sprawdzania jego danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. 24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, skąd trafi do zakładu karnego.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły