wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Poszukiwany przez INTERPOL zatrzymany w Łazach Dębowieckich

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Mundurowi z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali poodszukiwanego przez INTERPOL mężczyznę. Poza Europejskim Nakazem Aresztowania poszukiwały go także sądy i prokuratury z terenu południowej Polski. 42-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 3 lata.

Wiele osób wciąż próbuję ukrywać się przed organami ścigania, aby uniknąć pobytu w więzieniu. Policjanci współpracują w tym zakresie z innymi organami ścigania, wykorzystując przy tym wszelkie dostępne możliwości. Często ich współpraca z takimi organizacjami jak INTERPOL czy EUROPOL, ma wymiar międzynarodowy.

We wtorek, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, w Łazach Dębowieckich, zatrzymali kolejnego poszukiwanego. Za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania, pięć listów gończych oraz nakaz doporowadzenia. 42-latka poszukiwał INTERPOL oraz sądy i prokuratury z województwa śląskiego i świętokrzyskiego.

informuje Komenda Powiatowa Policji w Jaśle

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę prawie 3 lat pozbawienia wolności. 

42-latek poszukiwany był m.in. za przestępstwa narkotykowe, skarbowe oraz przeciwko życiu i zdrowiu, a także za wykroczenia drogowe.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły