wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Ponad 13 milionów na drogi w Powiecie Jasielskim

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W dniu 25 września br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle odbyło się uroczyste wręczanie czeków pieniężnych z Funduszu Dróg Samorządowych przez Wicewojewodę Podkarpackiego Lucynę Podhalicz.

Ponad 13 milionów na drogi w Powiecie Jasielskim
Fot. Starostwo Powiatowe w Jaśle

30 sierpnia 2019 roku Prezes Rady Ministrów zatwierdził listę zadań gminnych i powiatowych do dofinansowania w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w  2019 roku dla województwa podkarpackiego. Środki na inwestycje otrzymał Powiat Jasielski, Miasto Jasło, gmina Krempna, gmina Nowy Żmigród, gmina Osiek Jasielski, gmina Tarnowiec, gmina Skołyszyn oraz gmina wiejska Jasło. Czeki pieniężne odbierane były przez wójtów poszczególnych gmin, Starostę Jasielskiego oraz Burmistrza Miasta Jasła.

Ponad 13 milionów na drogi w Powiecie Jasielskim
Fot. Starostwo powiatowe w Jaśle

Starosta Jasielski Adam Pawluś w imieniu swoim oraz samorządowców z powiatu jasielskiego podziękował za przyznane dofinansowania: Jesteśmy wdzięczni polskim parlamentarzystom, polskiemu rządowi i polskiej administracji za to, że udało się pozyskać środki na poprawę infrastruktury lokalnej, są to pieniądze oczekiwane przez mieszkańców naszych miast i wsi, poprawią bezpieczeństwo, udrożnią ciągi drogowe. Długo czekaliśmy na te środki więc bardzo serdecznie dziękujemy administracji rządowej za sprawną i merytoryczna ocenę oraz za dofinansowanie w niektórych przypadkach wyższe niż oczekiwaliśmy.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Yasiu
27 września, 2019 12:09

Co za błazenada!!!
Szanujcie się!!!
Skończyło się na robieniu z siebie jak zwykle lojalnych biedaków i wielokrotnym dziękowania za to co ze stołu spadło, czy trzeba było „inaczej” na to zapracować?
Za stałe poparcie i ilość „kleszczy” jakie powinny walczyć o nasz region a siedzą od lat na posadach, uważam że regularnie takie dofinansowania powinny tutaj trafiać. Że o trasie Jaslo-Pilzno nie wspomnę

- Reklama -

Ostatnie artykuły