Pomóżmy ofiarom pożaru!

0
Pomóżmy ofiarom pożaru - Moje Jasło

Drodzy czytelnicy, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc ofiarom pożaru – Państwu Alicji i Józefowi Labut z Bączala Dolnego, którym 5 grudnia 2018 roku spłonął drewniany dom.

Bączal Dolny w powiecie jasielskim: 73 letni Józef Labut wraz z 72 żoną Alicją, która jest po zwale – w jednej chwili stracili cały swój dorobek na który pracowali całe swoje życie. Kobieta ma poparzone obie nogi od stóp do kolan. Trwa zbiórka pieniędzy na pomoc pogorzelcom, liczy się każda złotówka!

Małżeństwo nie marzy o niczym innym jak o odbudowie domu. Wychowywali w nim dzieci, spędzili w nim całe swoje życie… Obecnie są w fatalnym stanie psychicznym. Trzeba pomóc tym ludziom, dodać otuchy zwłaszcza teraz przed świętami. W ciągu kilku godzin zebrano już ponad 2000 zł, mamy nadzieję, że dołączą się Państwo i upublicznią tę zbiórkę! Organizatorem zbiórki jest wnuk Państwa Labutów.

73 letni mężczyzna wraz z 72 letnią żoną w jednej chwili stracili cały swój dorobek na który pracowali całe swoje życie. Podczas pożaru spłonęło wszystko co znajdowało się wewnątrz mieszkania: meble, sprzęt AGD, odbiorniki radiowe i telewizyjne masa ubrań, butów. Kobieta która ucierpiała na skutek pożaru ma poparzone obie nogi od stóp do kolan. Oboje nie mogą uwierzyć w to, co ich spotkało.

Pieniądze zebrane podczas tej zbiórki zostaną wykorzystane na odbudowę domu. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą otrzymaną pomoc. Link do zbiórki znajduję się TUTAJ

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments