wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policyjne działania „Prędkość” na jasielskich drogach

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W minioną sobotę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zwracali szczególną uwagę na przypadki przekraczania dopuszczalnej prędkości. W związku z działaniami, mundurowi zatrzymali prawa jazdy dwóm kierującym, którzy jechali zdecydowanie za szybko w obszarze zabudowanym.

Przekraczanie dopuszczalnej prędkości, to wciąż najczęściej popełniane przez kierujących wykroczenie i główna przyczyna wypadków drogowych. W trakcie sobotnich działań, funkcjonariusze jasielskiej drogówki ujawnili 39 przekroczeń dopuszczalnej prędkości. W związku z tym 22 kierujących zostało ukaranych mandatami, 15 osób zostało pouczonych. Natomiast wobec dwóch kierowców policjanci skierowali wnioski o ukaranie do sądu.

Ponadto dwóch kierujących straciło swoje prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym. 24-latek jechał audi z prędkością 101 km/h, natomiast kierowca peugeota poruszał się z prędkością 102 km/h. Oba te przypadki miały miejsce w Siepietnicy, w rejonie przejścia dla pieszych, gdzie obowiązuje ograniczenie dopuszczalnej prędkości do 50 km/h.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły