wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policjanci aresztowali poszukiwanego. Myślał, że to primaaprilisowy żart

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

1 kwietnia, jasielscy policjanci, podczas prowadzonej interwencji, wylegitymowali 49-latka. Okazało się, że jest on poszukiwany celem odbycia kary ponad roku pozbawienia wolności. Niestety dla mężczyzny nie okazał się to być primaaprilisowy żart.

W ubiegłą sobotę policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali wysłani przez dyżurnego jasielskiej komendy na ul. Baczyńskiego w Jaśle, gdzie pod jednym ze sklepów, dwóch mężczyzn miało pić alkohol. Mężczyźni byli upominani przez obsługę sklepu, aby odeszli, lecz mimo próśb, nic sobie z tego nie robili.

Przybyli na miejsce policjanci podjęli interwencję. W trakcie legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Jaśle w związku z popełnieniem przestępstwa znęcania się oraz kierowania gróźb karalnych. Początkowo 49-latek był przekonany, że to żart z okazji prima aprilis, ale na jego nieszczęście funkcjonariusze nie żartowali.

Mieszkaniec Jasła został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu karę roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły