wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Policja poszukuje sprawców uszkodzenia samochodu

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielscy policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia samochodu osobowego, do którego doszło 6 grudnia 2019 roku w Jaśle przy ul. Szkolnej na parkingu sklepu Biedronka. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie lub rozpoznają pojazd sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2019 roku około godz. 21.30 w Jaśle na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Szkolnej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym samochodem, celowo dwukrotnie cofnął w zaparkowanego przy sklepie opla astrę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia ulicami Jasła, jadąc w kierunku Żółkowa. 

Policjanci sprawdzają każdą informację i pracują nad wyjaśnieniem tej sprawy.  

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź które rozpoznają przedstawiony na zdjęciach samochód, prosimy o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń pod nr tel. 13 44 38 400, 13 44 38 418 lub całodobowo pod numerem telefon 13 44 38 399. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: jaslo@rz.policja.gov.pl 

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły