wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Podczas rodzinnego pikniku na Foluszu otwarto pierwszy w powiecie parking dla kamperów

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Zeszła niedziela na Foluszu upłynęła pod zanikiem świetnej zabawy! Zorganizowany przez Powiat Jasielski przy współudziale Młodzieżowego Dom Kultury w Jaśle Artystyczny Piknik na Zakończenie Lata przyciągnął mnóstwo rodzin z dziećmi.

Podczas pikniku dokonano uroczystego otwarcia Camper Parking Folusz – pierwszego w powiecie nowoczesnego obiektu, na którym umieszczono profesjonalne stanowisko serwisowe dla kamperów oraz budynek gospodarczy z ogólnodostępnymi sanitariatami i miejscem służącym do przygotowania posiłków.

Adam Pawluś – Starosta Jasielski, uroczyście przekazał klucze do nowopowstałego obiektu Grażynie Leńczuk – Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. Starosta podziękował Robertowi Laska – Dyrektorowi Zakładu Kronoflooring sp. z.o.o. za pomoc, jakiej jego firma udzieliła przy pracach wykończeniowych budynku, polegających na wyłożeniu ścian sanitariatów, toalet i innych pomieszczeń nowoczesnymi, wodoodpornymi płytami PCV. Dzięki tym pracom, pomieszczenia budynku wyglądają estetycznie i są łatwe w utrzymaniu sanitarnym. Podziękowania za wykonanie drogi, chodnika i płyty postojowej na parkingu otrzymali również pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg.

Program pikniku obejmował występy wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle z sekcji wokalnej, wokalno-tanecznej, instrumentalnej, tańca nowoczesnego i współczesnego oraz zabawę taneczną z zespołem REMIX.

Dodatkowe atrakcje przyciągnęły tłumy dzieci, które przez 4 godziny trwania imprezy korzystały z darmowych zamków dmuchanych oraz działań animacyjnych przygotowanych przez nauczycieli MDK w Jaśle.

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły