wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Planszówkowe pasje – warsztaty gier planszowych w MBP w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

23 lipca 2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle dzięki uprzejmości Fundacji GraTy odbyły się warsztaty gier planszowych. Na uczestników w wieku  5 do 105 lat czekali pasjonaci gier bez prądu, którzy z uśmiechem na twarzy oraz ogromną pasją i zaangażowaniem tłumaczyli zasady, a także rozmawiali z przybyłymi gośćmi na tematy powiązane z grami planszowymi.

Wydarzenie „Gramy w planszówki” okazało się strzałem w dziesiątkę, było przestrzenią integracji i spotkania z nowymi ludźmi. Podczas 3 godzin wspólnej zabawy ponad czterdziestu fanów planszówek rozegrało kilkanaście partii różnych gier. Nie brakło wielu zabawnych sytuacji związanych z tematyką spotkania, ilość gier a także ich  różnorodność również wpłynęła na zainteresowanie przybyłych osób.

Planszówkowe pasje – warsztaty gier planszowych w MBP w Jaśle

Toczyły się rozmowy o planszówkach, grach miejskich czy LARP (jest to gra łącząca ze sobą cechy teatru i rozgrywki gry w której uczestnicy współtworzą całość świata w którym dzieje się dana przygoda). Pragniemy serdecznie podziękować wolontariuszom Fundacji GraTy Damianowi „Piórko” oraz Barbarze „Basik” za wspólnie spędzony czas oraz rzetelną i profesjonalną pomoc przy organizacji wydarzenia. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się wspólnie zorganizować kolejne spotkanie w jeszcze większym gronie.

ŹródłoMBP w Jaśle
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły