wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Piknik Wojskowy w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

„Zostań Żołnierzem RP” – pod takim hasłem 13 sierpnia odbędzie się w Jaśle piknik wojskowy z okazji obchodów Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Razem na piknik!

Na jasielskim rynku, 13 sierpnia w godz. 14.00-18.00 odbędzie się piknik, na którym będzie można zobaczyć to co w Wojsku Polskim najlepsze – będzie nowoczesny sprzęt (Leopard, Rak, Rosomak, Poprad, WR Langusta), grochówka oraz oczywiście sami bohaterowie dnia – żołnierze wszystkich rodzajów polskich sił zbrojnych. Będą atrakcje dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych, pokazy wyszkolenia żołnierzy i walki wręcz. Muzeum Regionalne w Jaśle, udostępni w tym dniu wystawy związane z historią i tradycją oręża Wojska Polskiego – wstęp wolny. Dla każdego znajdzie się miejsce i każdy znajdzie tu coś ciekawego. Sami zobaczcie jak dziś wygląda Wojsko Polskie. A może i Wy dołączycie do naszych szeregów?

Czołg Leopard

Zostań żołnierzem w swoje święto

Na pikniku w punkcie rekrutacyjnym będzie można rozpocząć karierę jako żołnierz. Wojsko Polskie będzie zachęcać do dołączenia do nowej formuły służby – dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Każdy będzie mógł sprawdzić jak wiele Wojsko Polskie może mu dać i kim może zostać w armii. A możliwości jest co nie miara – służbę można podjąć w każdym zakątku Polski i w dowolnie przez siebie wybranej specjalności. Zostań więc pancerniakiem, pilotem, marynarzem, żołnierzem cyberwojsk – kim tylko chcesz. Wybór należy do Ciebie.

Wyrzutnia rakiet

W dniach 13-15 sierpnia Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Wojsko Polskie zaplanowało w całej Polsce liczne wydarzenia o charakterze państwowym, patriotyczno-religijnym, kulturalnym oraz rozrywkowym. Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/swieto-wojska-polskiego-2022

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły