wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Piknik w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

3 czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 3 im. Św. Jana Pawła II w Jaśle odbył się Piknik  „W RODZINNYM GRONIE” połączony z „Dniem Mamy i Taty” oraz „Dniem Dziecka”. Spotkanie rodzinne rozpoczęła dyrektor Elżbieta Krzysiak, która przywitała zaproszonych gości: burmistrza Miasta Jasła Ryszarda Pabiana, sponsorów, rodziców i sympatyków przedszkola. Piknik został zorganizowany przy współpracy z Radą Rodziców.

Na początku spotkania rodzice przeczytali dzieciom krótkie wierszyki o mamie i tacie pod hasłem ,,Najpiękniej czyta Mama i Tata” w ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” czytali: mama Olka, tata Lenki i Julki, mama i tata Frania, mama Tymka i Miłosza, tata Natalki, mama Mikołaja, tata Lenki.  Przedszkolaki uczciły Święto swoich rodziców pięknymi występami – tańcami i wierszami. Niespodzianką dla dzieci był występ rodziców  teatru działającego w przedszkolu ,,Będzie się działo”.

Piknik w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Jaśle

Rodzice w humorystyczny sposób przedstawili inscenizację wiersza ,,Kwoka” J. Brzechwy. Brawom i bisom nie było końca, a występ ten na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich oglądających. Po części artystycznej i wręczeniu prezentów rodzicom rozpoczęły się zabawy przy muzyce i rodzinne konkursy sportowe, które prowadził Radosław Krajciewicz  nauczyciel wychowania fizycznego z II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle.

Piknik w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Jaśle

Nie zabrakło również atrakcji w postaci zabaw na dmuchanej zjeżdżalni i  zamku, malowania twarzy i pysznych lodów. Wielką frajdą była kolorowa loteria fantowa „Wędka szczęścia”. Nagrody w tym roku były wyjątkowo atrakcyjne, ufundowane przez sponsorów i rodziców  między innymi:  hulajnogi, robot, klocki lego, scooter oraz krzesło obrotowe. Wśród wielu piknikowych atrakcji był czas na wspólne biesiadowanie przy ciasteczkach, kiełbaskach, szaszłykach z grilla oraz przysmakach przygotowanych przez Koło Gospodyń „Sobniowianki”.  Podczas pikniku odbył się również pokaz sprzętu policyjnego i strażackiego.

Piknik w Przedszkolu Miejskim nr 3 w Jaśle

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę w tym upalnym dniu była „kurtyna wodna”. „Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, nauczycielom za  pomoc w organizacji pikniku. Uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców świadczyły o udanej zabawie . Warto zatem organizować takie imprezy, które dają wiele radości, zbliżają i integrują środowisko rodzinne z przedszkolem, bowiem wszystko co czynimy, czynimy wspólnie dla naszych dzieci” – powiedziała dyrektor Elżbieta Krzysiak

- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły