wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Piknik sympatyków Prawa i Sprawiedliwości w Trzcinicy

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

W ubiegłą sobotę 7 sierpnia br. w miejscu rekreacyjnym w Trzcinicy w pobliżu Karpackiej Troi odbył się piknik sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

W spotkaniu wzięli udział Poseł do PE Bogdan Rzońca, Posłowie na Sejm RP Marek Kuchciński, Piotr Babinetz i Adam Śnieżek, Senator RP Alicja Zając, Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak, Wicewojewoda Podkarpacki Jolanta Sawicka, Przewodniczący Jerzy Borcz i Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Wojciech Zając oraz Zarząd Powiatu w Jaśle na czele ze Starostą Adamem Pawlusiem. W spotkaniu uczestniczyli także Radni Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Rady Powiatu w Jaśle, Wójtowie, kierownicy jednostek organizacyjnych Powiatu Jasielskiego i inni zaproszeni goście.

Trzcinica -  Poseł PE Bogdan Rzońca mówi o Polskim Ładzie

Mamy znakomite Koła Gospodyń Wiejskich! To właśnie te Panie stoją na straży tradycji, to dzięki nim możemy cieszyć się tymi pysznymi potrawami i we wspaniałej atmosferze rozmawiać o Polsce

Poseł do PE Bogdan Rzońca

Spotkanie przebiegało w swobodnej, biesiadnej atmosferze. Uczestnicy mieli okazje skosztować lokalnych specjałów przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z całego powiatu.

Piknik sympatyków Prawa i Sprawiedliwości w Trzcinicy

To wspaniałe, że jest nas tutaj aż tylu. Wspólnie biesiadujemy, rozmawiamy i cieszymy się letnią pogodą. To przyjemne uczucie być wśród życzliwych i otwartych osób. Właśnie ta wzajemna życzliwość jest kluczem, który pozwala nam rozmawiać o ważnych dla nas sprawach

Senator RP Alicja Zając

Rozmowy o Polskim Ładzie

W trakcie pikniku zgromadzeni zapoznali się bliżej z założeniami Polskiego Ładu, którego szczegóły przybliżyli im zaproszeni Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości.

Program Polski Ład jest kontynuacją prospołecznej polityki Prawa i Sprawiedliwości ukierunkowanej na najsłabiej i średnio zarabiających. Skorzysta na nim 18 mln Polaków zasługujących na sprawiedliwy, wyższy poziom życia. Program stanowi kompleksową strategię, która daje szansą na przezwyciężenie skutków pandemii, kontynuację rozwoju gospodarczego i powrót do normalności.

Program Polskiego Ładu składa się z 10 obszarów i dotyczy najważniejszych aspektów w życiu Polaków: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska-nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia.

- Reklama -

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Guti
10 sierpnia, 2021 23:06

Game over

- Reklama -

Ostatnie artykuły