wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Pierwszy w Jaśle radiowozów w nowych barwach

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska flota radiowozów powiększyła o nowy pojazd. Jest nim Skoda Scala, która wyróżnia się na tle pozostałych radiowozów nowym oznakowaniem. Na co dzień, będzie używana przez policjantów z wydziału ruchu drogowego.

Od ubiegłego tygodnia, na drogach naszego powiatu można zauważyć nowy radiowóz jasielskiej policji. Został zakupiony w ramach projektu „Bezpieczniej na drogach – nowoczesny sprzęt dla polskiej Policji etap II”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Scala wyposażona jest w silnik benzynowy o pojemności 1,5 litra o mocy 150 KM. W samochodzie znajduje się także automatyczna skrzynia biegów DSG.

Pierwszy w Jaśle radiowozów w nowych barwach
Fot. KPP Jasło

To co ją wyróżnia, to dodatkowe elementy odblaskowe barwy żółto – zielonej o właściwościach fluorescencyjnych oraz zwiększona ilość sygnałów błyskowych LED. To wszystko wpłynie na zwiększenie widoczności radiowozu. 

Pierwszy w Jaśle radiowozów w nowych barwach
Fot. KPP Jasło

Skoda na co dzień będzie użytkowana przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

ŹródłoKPP Jasło
- Reklama -

Podobne artykuły

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -

Ostatnie artykuły