Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

JKS Czarni 1910 Jasło odnieśli pewne zwycięstwo 4:1 w meczu inaugurującym sezon 2018/2019 w którym przeciwnikiem był zespół Bieszczady Ustrzyki Dolne.

Czarni wyszli na prowadzenie już w 5 minucie spotkania a strzelcem gola Wilk- 1:0. 20 minut później Wilk stanął przed szansą podwyższenia wyniku, lecz nie wykorzystuje „setki” a na tablicy wyników dalej widniał rezultat 1:0. W 38 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla Czarnych, którego wykonywał Szopa, lecz piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką bramki gości. W 42 minucie Wilk ponownie stanął przed szansą strzelenia gola, lecz nieczysto uderzył piłkę która zamiast wpaść do bramki przeleciała nad poprzeczką. W 45 minucie Kulig otrzymał fantastyczne podanie, które otworzyło mu drogę do bramki i podwyższył prowadzenie 2-0. Goście atakowali sporadycznie w pierwszej połowie a ich taktyka opierała się głównie na grze z kontrataku. Do przerwy 2-0.

8 minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania Czarni podwyższają prowadzenie- zamieszanie w polu karnym przeciwnika wykorzystuje Musiał- 3-0. W 63 minucie strzelec trzeciego gola dla Naszej drużyny został ukarany czerwona kartką i musiał opuścić plac gry. W 70 minucie goście strzelają gola po błędzie Naszej obrony- 3-1. W 79 minucie Czarni podwyższają prowadzenie za sprawą Frączka- 4-1. W 84 minucie Foryś stanął przed kapitalną okazją na strzelenie gola na 5-1, lecz jego strzał obronił bramkarz gości.

JKS Czarni 1910 Jasło- Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:1 (2:0)