wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Perfekcyjne oświadczyny – krok po kroku

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Czujesz, że Twoja partnerka to ta jedyna i planujesz się jej oświadczyć? Zapewne zależy Ci na tym, żeby wszystko wyszło perfekcyjnie. To bardzo miłe, natomiast musisz pamiętać, że ten dzień ma być wyjątkowy sam w sobie. Tak naprawdę największe znaczenie będziecie mieli w nim Wy.

Tak naprawdę nie ma jednego dobrego przepisu na perfekcyjne oświadczyny. Każdej kobiecie podoba się coś innego. Jedna będzie zadowolona z romantycznej kolacji, a inna z ekscytującej wyprawy w nieznane.

Najpierw zrób dobry plan

Ponieważ każda kobieta jest inna i każdej podoba się coś innego, to Ty najlepiej powinieneś wiedzieć, co spodoba się Twojej. Jeśli chcesz, żeby dzień, w którym się jej oświadczysz był perfekcyjny, przede wszystkim powinieneś dobrze go zaplanować. Zapewne znacie się już dość długo, więc wiesz czy lubi romantyzm, czy może woli adrenalinę.

Jeśli już wiesz w jakim klimacie powinny być jej wymarzone zaręczyny, pora ostatecznie je zaplanować. W zależności od tego jak chcesz ją zaskoczyć, musisz dopasować też datę. Dla przykładu, romantyczny wyjazd w góry lepiej uda się zimą, natomiast kolacja przy świecach na plaży – latem.

Zobacz także: Idealne zaręczyny w 3 krokach

Wybierając odpowiednią datę pamiętaj, że najlepiej będzie, jeśli tego dnia oboje będziecie mieli wolne w pracy. Tym samym Ty będziesz mógł wszystko dobrze przygotować, a ona nie będzie zmęczona. Jeśli myślisz nad tym, żeby zabrać ją gdzieś na dłużej, zadbaj też o to, żeby wzięła odpowiednio długi urlop, żeby na spokojnie mogła się spakować i uszykować. Na pewno chciałaby tego dnia Ci się podobać.

Pierścionek zaręczynowy

Pamiętaj, że nie musisz w 100% się go trzymać

Robiąc plan, najlepiej zadbaj o to, żeby był wystarczająco szczegółowy. Dużo wcześniej powinieneś nie tylko wybrać datę, wziąć urlop i zarezerwować ewentualny wyjazd, ale także kupić pierścionek zaręczynowy. To tak naprawdę jest najważniejsze, bowiem zostanie z nią naprawdę na długo.

Planując perfekcyjne oświadczyny na pewno nie możesz zapomnieć też o tym, żeby zarezerwować jakąś restaurację. Nawet jeśli chcesz z nią gdzieś wyjechać i poprosić ją o rękę w terenie, później na pewno będziecie chcieli coś zjeść. Dobrze byłoby, żebyś był na to przygotowany.

Mając plan koniecznie pamiętaj o tym, że wcale nie musisz się go trzymać w 100%. Nutka spontaniczności jest wręcz nawet jak najbardziej wskazana. Jeśli chcesz jej się oświadczyć przy kolacji, ale wcześniej pójdziecie na spacer gdzieś, gdzie będzie przepiękny widok i idealna okazja na to, żeby to zrobić – nie zwlekaj. Jeśli tylko poczujesz, że moment jest dobry, do roboty. Na pewno oboje tego nie zapomnicie.

O czym na pewno nie możesz zapomnieć?

Bez względu na to w jaki sposób chcesz jej się oświadczyć, żeby zaręczyny były perfekcyjne, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Jedną z najważniejszych rzeczy tego dnia będzie to jaki podarujesz jej pierścionek zaręczynowy. Koniecznie poświęć więc na jego wybór odpowiednio dużo czasu. W sam dzień zaręczyn, nie zapomnij też wziąć go ze sobą.

Zadbaj też o to, żebyście oboje byli wypoczęci i na wszystko mieli czas. W ten sposób wasze wspomnienia związane z tym dniem będą tylko i wyłącznie pozytywne.

Perfekcyjne pierścionki zaręczynowe znajdziesz w salonie Auroria

- Reklama -

Podobne artykuły

- Reklama -

Ostatnie artykuły