wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Otwarcie Punktu Szczepień Powszechnych w Jaśle

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Wczoraj, 6 maja br., odbyło się uroczyste otwarcie Punktu Szczepień Powszechnych w Jaśle przy ul. Kochanowskiego 2.  Pracę w nowym punkcie będzie organizował  Samodzielny Publiczny Miejsko-Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Jaśle zarządzany przez dyr. ośrodka lek. Roberta Snocha.

W punkcie szczepień znajdują się dwa osobne gabinety, dzięki czemu szczepienia będą przebiegać sprawniej, a pacjenci będą mieli zapewnioną intymność.

Otwarcie Punktu Szczepień w Jaśle

Mamy doświadczony, zaangażowany i oddany pacjentom personel. Punkt szczepień będzie pracował na dwa gabinety, tak więc dwóch pacjentów będzie umawianych na jedną godzinę. Będzie tym samym zapewniona intymność pacjentów – dyr. SPM-GZOZ w Jaśle lek. Robert Snoch

Otwarcie Punktu Szczepień w Jaśle

Robert Snoch zauważył, że już teraz jest wielu chętnych do zaszczepienia, w wieku poniżej 40 roku życia.

Otwarcie Punktu Szczepień w Jaśle

Koszt utworzenia punktu szczepień wyniósł ok. 10 tys. zł, z czego połowę sfinansuje Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart.

Chciałem podziękować Pani Ewie Leniart, Wojewodzie Podkarpackiemu za to, że wyraziła zgodę na utworzenie tego punktu szczepień i oczywiście zadysponowała środki na ten cel, w kwocie 5 tys. zł. Pozostałe wydatki poniósł Powiat Jasielski. Dziękuję Pani dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg oraz jego pracownikom, którzy odświeżyli pomieszczenia. Dzięki temu uniknęliśmy zbędnych procedur przetargowych. Dziękuje również za sprawną kontrolę NFZ. Punkt szczepień jest gotowy i dziś zostaną zaszczepieni pierwsi pacjenci. – Starosta Jasielski Adam Pawluś.

Pacjenci korzystający z punktu będą szczepieni nowoczesną i sprawdzoną szczepionką amerykańskiej firmy Moderna.

Otwarcie Punktu Szczepień w Jaśle - Alicja Zając i żołnierz WOT

Jest to szczepionka najwyższej generacji, prawie taka sama jak szczepionka Pfizera a więc o typie mRNA – dyr. ośrodka lek. Robert Snoch.

W otwarciu Punktu Szczepień Powszechnych przy ul. Kochanowskiego w Jaśle uczestniczyli: Senator RP Alicja Zając, Starosta Jasielski Adam Pawluś, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jan Muzyka, Wójt Gminy Jasło Wojciech Piękoś, Przewodniczący Rady Powiatu w Jaśle ( w charakterze dyrektora Samodzielnego Publicznego Miejsko-Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jaśle) Robert Snoch, Dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle Beata Trzop, Naczelna pielęgniarka Szpitala Specjalistycznego w Jaśle Jadwiga Małek oraz personel ośrodka.

Otwarcie Punktu Szczepień w Jaśle

Punkt będzie otwarty od czwartku do piątku w godzinach 15.45 – 20.15 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 7.45 – 14.30. Elastyczne godziny przyjęć ułatwią mieszkańcom skorzystanie z powszechnych sczepień.

- Reklama -

Podobne artykuły

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
annnn
7 maja, 2021 22:05

Fajniutki żołnierzyk 😛 Taki do schrupANIA 😀

bogus
27 lipca, 2021 21:40

a pan dyrektor osrodka to nie czasami radny powiatu ? juz wiemy skad ta smietanka i to dofinansowanie

- Reklama -

Ostatnie artykuły