wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

ogłoszenia

Opuszczony biurowiec w Gamracie pełni funkcję meliny. Policja w końcu zareagowała

Wyróżnione

Moje Jasło
Moje Jasło
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.
- Reklama -

Jasielska policja niedawno zareagowała na odbywające się w opuszczonym biurowcu w Gamracie libacje. Budynek służy stałym bywalcom osiedla Gamrat do spotkań przy alkoholu.

Dzisiaj, ok godz. 19.30 przed budynkiem pojawił się radiowóz jasielskiej policji. Podejrzewamy, że funkcjonariusze nie podjęli akcji samodzielnie, musieli zostać przez kogoś zaalarmowani. Funkcjonariusz weszli do budynku i po długich poszukiwaniach odnaleźli niechcianych gości. Tym razem była to trójka młodych ludzi. Prawdopodobnie skończyło się na pouczeniu lub mandacie.

Opuszczony biurowiec w Gamracie - zdemolowany
Zdewastowany budynek biurowca w Gamracie z powybijanymi oknami pełni funkcję lokalnej meliny.

Przypominamy, że ten budynek nie jest własnością publiczną, lecz prywatną. Osoby, które do niego wchodzą przez rozbite okna, demolują wnętrze, rozbijają szyby i malują ściany bezsensownymi bazgrołami tak naprawdę dokonują aktu dewastacji i włamania.

Dlaczego Policja była bezczynna?

W ciągu ostatnich kilku, a nawet kilkunastu lat budynek był pozostawiony na pastwę wandali, którzy mogli bezkarnie z niego korzystać i doprowadzać go do ruiny. Przechodząc obok możemy dopatrzeć się zniszczeń na ogromną skalę. Tak właśnie wygląda wizytówka Gamratu, który kiedyś był gigantycznym zakładem i zatrudniał mnóstwo ludzi.

Budynek powinniśmy chyba spisać na straty i potraktować jako symbol upadku jednego z największych zakładów produkcyjnych w Polsce i degradacji miasta Jasła.

Czy to miasto umiera?

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Asa
25 czerwca, 2021 06:51

Jasło już dawno umarło…………………………

Igi
25 czerwca, 2021 07:53

Platforma zniszczyła i sprzedała za psi grosz Gamrat, Pektowin i Rafinerie. Warto o tym pamietać

Patriota
25 czerwca, 2021 13:51
Odpowiedź na  Igi

A teraz od kilku lat pi s który rządzi tym miastem kontynuuje tą dewastację…
Ja tak myślę że może włodarze z Jasła czyli pi s pojechali by na kilka miesięcy na staż chociażby do naszych sąsiadów z platformy którzy rządzą Krosnem.
Może by się nauczyli, jak myślicie ?

WalR
6 lipca, 2021 22:43
Odpowiedź na  Patriota

Miastem rządzi Pabian a nie PiS

- Reklama -

Ostatnie artykuły