wiadomości

kino

kalendarz

pogoda

Opuszczony biurowiec w Gamracie pełni funkcję meliny. Policja w końcu zareagowała

Wyróżnione

Redakcja
Redakcja
Jasielski portal informacyjny. Poznaj Jasło z innej strony! Aktualne wydarzenia w Jaśle, ankiety, wywiady ze znanymi jaślanami, ogłoszenia, zdrowie i uroda.

Jasielska policja niedawno zareagowała na odbywające się w opuszczonym biurowcu w Gamracie libacje. Budynek służy stałym bywalcom osiedla Gamrat do spotkań przy alkoholu.

- Reklama -

Dzisiaj, ok godz. 19.30 przed budynkiem pojawił się radiowóz jasielskiej policji. Podejrzewamy, że funkcjonariusze nie podjęli akcji samodzielnie, musieli zostać przez kogoś zaalarmowani. Funkcjonariusz weszli do budynku i po długich poszukiwaniach odnaleźli niechcianych gości. Tym razem była to trójka młodych ludzi. Prawdopodobnie skończyło się na pouczeniu lub mandacie.

Opuszczony biurowiec w Gamracie - zdemolowany
Zdewastowany budynek biurowca w Gamracie z powybijanymi oknami pełni funkcję lokalnej meliny.

Przypominamy, że ten budynek nie jest własnością publiczną, lecz prywatną. Osoby, które do niego wchodzą przez rozbite okna, demolują wnętrze, rozbijają szyby i malują ściany bezsensownymi bazgrołami tak naprawdę dokonują aktu dewastacji i włamania.

Dlaczego Policja była bezczynna?

W ciągu ostatnich kilku, a nawet kilkunastu lat budynek był pozostawiony na pastwę wandali, którzy mogli bezkarnie z niego korzystać i doprowadzać go do ruiny. Przechodząc obok możemy dopatrzeć się zniszczeń na ogromną skalę. Tak właśnie wygląda wizytówka Gamratu, który kiedyś był gigantycznym zakładem i zatrudniał mnóstwo ludzi.

Budynek powinniśmy chyba spisać na straty i potraktować jako symbol upadku jednego z największych zakładów produkcyjnych w Polsce i degradacji miasta Jasła.

Czy to miasto umiera?

- Reklama -

Podobne artykuły

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Asa
25 czerwca, 2021 06:51

Jasło już dawno umarło…………………………

Igi
25 czerwca, 2021 07:53

Platforma zniszczyła i sprzedała za psi grosz Gamrat, Pektowin i Rafinerie. Warto o tym pamietać

Patriota
25 czerwca, 2021 13:51
Odpowiedź na  Igi

A teraz od kilku lat pi s który rządzi tym miastem kontynuuje tą dewastację…
Ja tak myślę że może włodarze z Jasła czyli pi s pojechali by na kilka miesięcy na staż chociażby do naszych sąsiadów z platformy którzy rządzą Krosnem.
Może by się nauczyli, jak myślicie ?

WalR
6 lipca, 2021 22:43
Odpowiedź na  Patriota

Miastem rządzi Pabian a nie PiS

- Reklama -Odnowa biologiczna Jasło. Masaż orientalny

Ostatnie artykuły