Operacja „Balon” czas start!

0
"Orlik" pod Balonem - Jasło

Drodzy Mieszkańcy Miasta Jasła, jak wszyscy wiemy miasto Jasło nie dysponuje żadnym typowym krytym obiektem, na którym w okresie jesienno–zimowym można prowadzić zajęcia treningowe piłki nożnej. Dzieci i młodzież trenująca w naszym mieście w okresie jesienno-zimowym musi korzystać z niewymiarowych sal gimnastycznych, często nie przystosowanych do treningów piłkarskich.

W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie inicjatywy II edycji „Jasielski Budżet Obywatelski” i oddanie głosu na projekt nr 1 Budowa hali pneumatycznej nad „Orlikiem” przy ulicy Szkolnej w Jaśle.

Hala pneumatyczna ma wszechstronne przeznaczenie i wpłynie w bardzo wielkim stopniu na wzrost poziomu kultury fizycznej i rekreacji wśród dzieci i młodzieży, a także na rozwijanie działalności profilaktycznej i przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym przez zagospodarowanie czasu wolnego. Tego rodzaju Infrastruktura sportowa umożliwia szeroką dostępność społeczeństwa w aktywnym uprawianiu sportu, a szczególnie dzieci i młodzieży.
Usytuowanie hali w dużym skupisku mieszkańców tj. Osiedle Mickiewicza oraz bezpośrednie sąsiedztwo Szkoły Podstawowej nr 12 w Jaśle, Zespołu Szkół nr 3 w Jaśle oraz Zespołu Szkół Budowlanych wpłynie niewątpliwie na rozwój rekreacji i sportu w Jaśle.

Czas poświęcony na głosowanie to kilka minut, kilka minut, które ma ogromne znaczenie dla Jasielskiego Sportu.

Od 26 sierpnia 2019 r. do 30 września 2019 r. trwa głosowanie w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

Jak i gdzie można głosować?

  1. internetowo: przez elektroniczny formularz: www.konsultacje.um.jaslo.pl
  2. tradycyjnie: za pomocą karty do głosowania: Punkt Informacji Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12; w poniedziałki w godz. 9.00 – 17.00, od wtorku do piątku w godz. 9.00-13.00, w soboty (14, 21, 28 września) w godz. 9.00 – 13.00.
  3. głosować mogą mieszkańcy Jasła od 13 roku życia
  4. głosuje się jednorazowo na wybrany jeden projekt z listy 
  5. wygrywają te projekty, które otrzymały największą liczbę głosów, a koszt ich realizacji mieści się w wyznaczonej puli 500 tys. zł
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments